reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pole jakoś nie widzę siebie na disco w Sopocie stąd chęć ucieczki. Pełno ludzi tak że szpilki nie wciśniesz, duchota no i same/sami małolaty.
Mój lekarz też jako jedyny przychodził do mnie kilka razy po punkcji. Na każdym etapie o wszystkim sam mnie informował i też czułam się z tym bardzo dobrze. Inni lekarze też przychodzili do swoich pacjentek ale tylko raz zapytać jak samopoczucia.

Kasik nie organizuje imprezy i w sumie nie wiem dokładnie co tam będzie ale z tych info co otrzymałam to wychodzi że to otwarty klub więc nie bardzo tu pchać pana do oglądania :-) wszyscy mieli by striptizerow za free :-)
Widzę że jesteś bardzo postępową żoną :-) Twój mąż chyba się z Tobą nie nudzi
W naprotechnologii mówią że nie można pić przy encortonie ale skoro u Ciebie ok było to tak troszkę będę :-) Dr mówił że bardziej obawia się wpływu encortonu na zdrowie dziecka bo z efektami ubocznymi działającymi na mnie to sobie poradzimy. No nic, zobaczymy jak to będzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Smerfeta tak sie wlasnie zastanawialam czy to oby nie zaszkodzi dziecku bo to przeciez steryd a pani immunolog kazala przyjsc w 12 tygodniu ciazy i caly czas brac encorton. Chyba wie co mowi? A w klubach sa zazwyczaj male sale tzw. bankietowki gdzie mozna zorganizowac wieczor panienski czy kawalerski. Staram sie, zeby M sie ze mna nie nudzil. Co prawda jestesmy malzenstwem dopiero 4 lata ale jestesmy razem ponad 21 lat i juz czas wymienic na nowszy model ;) Zawsze powtarza zartujac: "Ja sie staram, zona stara" ;)
 
Ostatnia edycja:
Tylko nawet nie wiem gdzie idziemy :-)
Mój dr mówił że dr S daje sporo encortonu i powiedział że zawsze się o to kłócą ale ogólnie to się lubią :-)
Encorton ma coś tam toksycznego ale tej trudnej nazwy nie zapamiętałam ;-) Dr powiedział że on chce doprowadzić do urodzenia zdrowego dziecka a nie tylko do samej ciąży stąd jego niechęć do encortonu.
Z tego co kojarzę to już nie bierzesz encortonu? A jak pierwsze zastrzyki? Od wieczora będzie start?
 
Smerfeta w miedzy czasie edytowalam powyzszy post. Biore encorton caly czas i mam nie przerywac az do 12 tygodnia ciazy, tzn do wizyty bo odstawic z dnia na dzien nie mozna, zmniejsza sie dawke o 5 mg co tydzien. Zastrzyki z menopuru poszly w ruch juz wczoraj o 22, jutro rano dochodzi gonapeptyl :)
 
hej :)
mam pytanko
zrobiłam wczoraj Beta HCG 10 dni po inseminacji? i wynik był 2,8 na normy:
- 0 - 2,7 -> poza okresem ciąży
- ciąża tydz 1-2 -> 16-156
- ciąża tydz 2-3 -> 101-4870

i tak dalej.
Dodam, że od 2-6 dnia cyklu brałam clo + od 16dnia cyklu duphaston. w 11dc miałam podany zastrzyk Ovitrelle a potem 13dc insema..

Czy są jeszcze jakieś szanse? czy może zrobiłam ją za wcześnie..


proszę o szybką odpowiedź..pozdrawiam
 
martitkawwy beta zrobiona za wczesnie, powtorz 13 lub 14 dni po IUI. Wynik moze swiadczyc o ciazy lub moze byc zafalszowany zastrzykiem na pekniecie. Trzymam kciuki, zeby jednak okazalo sie to pierwsze :)
 
zrobię następną betę 15 dnia po IUI, tj. w poniedziałek. ale powiedźcie mi, jeśli jednak beta jest powyżej 0 to znakiem tego, że coś tam się dzieje prawda? ja już zwariuję, z jednej strony baardzo bym chciała, a z drugiej jakoś nie wierzę w cuda w moim przypadku :(
 
reklama
Do góry