reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kasik : nie nic nie swedzi nie piecze. Bol minol i to plamienie / krwawienie ustepuje na wkladce niema tylko przy podcieraniu w wc.
 
Kasik to milaśny mąż z tymi tekstami no ;-) szybko zaczynasz z gonapeptylem, myślałam że dopiero za 2 lub 3 dni
martitkawwy moim zdaniem wynik bety może oznaczać, że się udało ale też może być pozostałością po ovitrelle i na tym etapie nie ma co doszukiwać się czegoś więcej. Ovitrelle zaburza wynik bety
Lalka a mi się wydaje że mogło się udać. Kiedyś na tym wątku dziewczyny pisały że jednym z objawów powodzenia to taki białawy śluz. Jedne pisały że gęstszy, inne że grutkowaty ale pamiętam na pewno że pisały że białawy. Czekajmy więc cierpliwie
:tak:

Zaciskam kciuki dziewczyny za Wasze iui &&&&&&&&&&&&&&
 
ok, dziękuję za informacje..wszystkie jesteście kochane!
w takim razie z niecierpliwością czekam do poniedziałku, żeby zrobić kolejną betę..poniedziałek będzie to 15 dzień po IUI,myślicie że będzie ok? nie wiem jak ja wytrzymam....już mi na głowę siada :( a myślicie, że jak zrobię w sobotę tj.13 dzień po IUI lub niedz-14 dzień po IUI to będzie ok? Czy jeszcze nadal za wcześnie..?
a ile czasu po zastrzyku Ovitrelle mogą być jego pozostałości w Beta HCG?
 
Pole - pierścionek naprawdę super :-)

Na moim wieczorze panieńskim był super przystojny tańczący Pan.:-D Wszystko się odbyło w klubie, w prywatnym pokoju. Było to bardzo fajne przeżycie. Polecam. Moje koleżanki do tej pory to wspominają. Tylko trzeba korzystać z usług profesjonalistów, aby wszystko odbyło się ze smakiem. Na koniec Pan pocałował mnie w czółko i złożył życzenia.;-)

Lalka - trzymam kciuki, aby te objawy oznaczały wysoką betę :-)
Martikawwy - witaj i &&&&&&&&&& za powodzenie iui
 
myślicie, że jak zrobię w sobotę tj.13 dzień po IUI lub niedz-14 dzień po IUI to będzie ok? Czy jeszcze nadal za wcześnie..?
a ile czasu po zastrzyku Ovitrelle mogą być jego pozostałości w Beta HCG?

Pewnej dziewczynie wyszła beta w 12 dniu po iui ale beta była jeszcze bardzo niska i niepewna - wynosiła jakoś 9
co do Ovitrelle to już nie pamiętam czy to było 7 dni czy 10. Może poszukaj info w ulotce?

Dziewczyny a tak z ciekawości jakie są koszty wynajęcia takiego profesjonalnego pana? :cool2:
 
reklama
Smerfeta nie wiem jaka metode zastosowali ale jutro spytam jak będą dzwonić z labo. Podejrzewam ze standardowa bo M ma bardzo dobre parametry. Encorton współczuję jest gorzki i nie mam po nim apetytu.
Pole cudny pierścionek. Meżulek się wykosztowal. Pfi pfi taka firma.
My mamy szerokie obrączki z białego złota i platyny z grawerem naszych odcisków palców serdecznych. Ja mam odcisk M a M ma mój. Nie wszystkim się podobają ale sa inne i nikt takich nie ma :)
Pole mysle ze ludzie się trochę zmienili i juz tak nie lampia bezczelnie. Tez wole męskie towarzystwo :)
Pierwszy clexan zrobiony. Igły faktycznie tępe ale znośne.
 
Do góry