reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Pole jak dobrze czytać ze kicius juz bokserem długo nie bedzie :) no ale to mądre dziecko po mamusi :) no i w rozwoju wyprzedza wszystkie dzieciaczki w swoim wieku wiec czego sie dziwić :)
Kasik ładna mamusia to postawa !!!!! wiec rób sie na bóstwo :)
M kupują mi nowy samochód 1,5 roku temu kupował z myślą o powiększeniu rodziny, niestety troszke to nam zajęło ale pewnie chciał przyspieszyć tą sprawę autem ze niby szybciej sie uda hahaha no i kupił mi Kia sportage , ale ja mam kolor biały , bo uwielbiamy takie bez koloru, wcześniej miałam Skodę fanów białą z czarnym dachem ale M stwierdził ze wózek sie nie zmieści hahaha i zakupił większy , a na mojej białej kijance z przodu na masce mam czarnego wąsa bo ja uwielbiam wąsy, nawet znalazłam materiał w wąsy i zrobię kocyk dla obcego z dresówki i wąsa:) ImageUploadedByForum BabyBoom1407314896.909380.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1407314896.909380.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1407314896.909380.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 33
Genna sliczne autko :) ale tego wąsika to nic nie przebije hehehe co do koloru to ja tez mam białe auto takie jakie sobie wymarzyłam :tak:;-):-) Wózek jak najbardziej w kijaneczkę zmieścisz.
 
Pole super że u Kiciusia takie postępy :tak: tylko się cieszyć i wkrótce nastąpi uroczyste pożegnanie kasku ;-)

Kasik no najwyższy czas by paluszek doszedł do normy :tak: kciuki za bete, już nie mogę doczekać się by zobaczyć jak pięknie poszybowała w górę
Milena my z Kasik mamy konkretne zalecenia immunologiczne do brania encortonu, więc nie możemy sobie od tak odstawić bo to może oznaczać koniec naszego szczęścia. Niestety nasze organizmy są trochę pokręcone :baffled: A o działaniu tokso-coś tam na dziecko już pisałam, więc wiemy o tym, jednak nasi lekarze wiedzą co robią i jesteśmy pod stałą kontrolą

Magda mnie też ciągnie na zakupy... eh choruje na przeceny sukienkowe ale cóż mogę zrobić... jedynie zakupy przez internet ale tu nie mogę na nic trafić. W Tchibo podoba mi się bluzka i zegarek, ale Tchibo ma zawyżone numeracje więc ciężko kupować bez mierzenia, już nie raz się nadziałam i musiałam zwracać. Co do testu, to lepiej kup i sprawdź. Lepiej wiedzieć z czym się mierzysz. A ja po cichaczu trzymam za Ciebie kciuki:tak: Daj znać jak zakupy się udały

Dziś weszłam na wagę a tu szok. Waga pokazała 59,7 a jeszcze niedawno dochodziła do 63. To chyba przez te upały. W sobotę czeka nas wesele. Trochę drętwo dla nas będzie - ja muszę siedzieć, mój małż też ;-) ale nie chciałam już odwoływać po tym jak koleżanka ucieszyła się, gdy potwierdzałam naszą obecność.
 
no i się obkupiłam:-D dwie pary spodni, bluzkę, koszulę dżinsową i lakier do paznokci w kolorze, którego nie mogłam określić, ale teraz już wiem fiołkowy:-). testu nie kupiłam myślę że @ tuż tuż:angry::happy:


no to milutko z tymi autkami macie. ja wolę małe zgrabne bo mam totalny brak umiejętności parkowania. jeżdżę mishubisi colt, mąż ma mazdę kombi i jak nią jadę to jakbym ją ciągnęła na plecach a colt'cik zgrabna pszczółka:-)


mykam obiadek robić. dziś zupa szczawiowa i gulasz z pęczakiem:-)



miłego popołudnia. Kasik ja wciąż&&&& no i co z ledybea??
 
Ja tak na szybko, bo nie wiem ile Hania da mi czasu. Mała urodziła sie przez cc bo wody mi cały czas odchodziły a nie było akcji porodowej i było podejrzenie zamartwicy wewnątrzmacicznej płodu i wiek pacjentki (ciągle mi go wypominali :-)) Wazyła 3800 i mierzyła 55cm i jest po prostu cudna. Yoanno rozumiem co przezywałaś, bo u nas też ciężko. Dopiero 1 noc mialyśmy taką w miarę, ale cóż wszystko się przezyje.
Miejsce zwolniłam. Gratuluję wszystkim zaciążonym i życzę tylko spokoju, a za niestrudzone w walce staraczki trzymam &&&&&&&&&&&&&&&
Zdjęcie0140.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0140.jpg
    Zdjęcie0140.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 54
Genno moje dziecko to jakos specjalnie sie nie rozwija...nawet nie raczkuje...ma tylko nadmiar wrażeń niedostępny dla rówieśników. Część z musu a część z głupoty rodzicow...jedno co ma na prawdziwy plus to fakt, ze jest bardzo grzeczne:happy:
No a mnie M tez kupuje samochód...nie bardzo widze powód i potrzebę...wczoraj nawet powiedział, ze widać ja gołym okiem( chemia niemiecka...).

Mysle, ze Ladybea ma to co ja, tez zaraz po porodzie sie nie odezwalam. Z jednej strony nagle znajdujemy sie w zupełnie innym swiecie, a z drugiej nie pasowało mi np.lezenie w pokoju z dwoma innymi dziewczynami i nawijanie bez przerwy przez telefon( jedna tak miała) albo co juz tu kiedyś pisałam mężowie siedzący od 8 do 20 przy żonach...zeby chociaż pomocni, a tu jeden książkę czytał a potem konwersowali miedzy sobą. Mnie to jeszcze wnerwialo podwójnie, bo miałam środkowe łóżko i byłam jak wieża stereo...poza tym tamte jak chciały to dzieciaka do karmienia czy przytulania brały i do ściany, a ja albo na jednego faceta albo na drugiego mogłam patrzeć. Ucieka wiec człowiek we własna intymność i nie ma ochoty na kontakt ze światem zewnętrznym.
Wiec mysle, ze wszystko przebiegło w najlepszym porządku i niedługo świeżo upieczona mamusia sie do nas odezwie:)))
 
No wlasnie i zguba sie znalazła w tej samej chwili:-)
GRATULACJE OGROMNE DLA MAMUSI:happy::happy::happy:
A dziewczynka prześliczna, a bynajmniej nie jest to standard;-)
 
reklama
Do góry