reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
dobra, jak już ekshibicjonizm, to na całego - to my na poczatku 24 tygodnia.
wiecej zdjec nie bedzie, możecie spac spokojnie ;) heheh
1465021756-1d1mld.jpeg
 
reklama
Aniko Polcia jest śliczna :) razem też super wyglądacie :)
Kredko co tego fuminatora to mój M kupił taki troszkę lepszy za 109 zł w sklepie grumerskim. I co lepsze jest on dla małego psa :) ale nasz Harry to jest jak pies :) Swoją drogą dla psów były tańsze niż dla kotów. Jak chcesz to jutro zrobię zdjęcie naszego i Ci podeślę. :)
 
Aniko,
Ale z Ciebie ciezarowkowa laska ;-) a Pola maly mysliciel ;-) pewnie po mamusi ;-) slicznosci, takie juz czlowieczkowe ksztalty :-*

Edit
Anikoooo ;-) a ze tak zapytam. Ta szafka na drugim planie to na buty?gdzie zakupilas te cudenko ;-) ja od naszego remontu dalej mebli w przedpokoju nie mam :-D
 
Dobra, dobra bo się zarumienię, a córka w samozachwyt wpadnie, a jak widzicie już w zadumie trwa :D

Lumio, tak, to szafka na buty, a to niższe, to taka skrzynia - mąż zrobił, tylko fronty kupił gotowe. nie, nie jest stolarzem ;) projekt moj :D
 
Ewik one juz przyzwyczajone a jak przystalo na ksiezniczki to musza byc pachnace:-)
A rany na rekach to hobbystycznie ta mlodsza gryzie:-)
 
reklama
Do góry