reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witam, witam :)

Nou
nie wiem czy pisałam, bardzo mi przykro, że znowu się nie udało. Nabierz dużo sił (bo będą potrzebne), zajmij głowę czymś innym, a nie tylko staraniami o dziecko bo oszalejesz. Wywal te wszystkie złe emocje bo sama wiesz, że negatywnych u Ciebie dużo. Cieszę się, że kombinujesz i znalazłaś jakieś małe kroczki, żeby przetrwać-dzielna !!!! Bardzo kibicuję !!!!

Beti no i no i już działasz z in vitro !! Rety, czas leci...cieszę się i trzymam moooocno kciuuuki &&&&

Pyreczko, a może faktycznie się uda naturals hehe :) :p

Ewik jak po HSG ryczałam jak bóbr bo były drożne, doskonale Cię rozumiem. Oby IUI była owocna !!

Vadera dobrze, że z dzidziusiem w porządku !! :) Lubię takie wieści :)

Aniko, Twój suwaczek leci do przodu jak szalony :) !! Czekam na wieści z wizyty ( Ty u gina dziś, a ja psychiatra :) )

Kath oby droga przez in vitro była miła ,mało wyboista i owocna :)

Kredko
gratulacje tego czasu bez papierosa :) !! U mnie pod koniec sierpnia będzie rok :) (no teraz od mamy pociągnęłam e-papierosa z olejkiem 0 - bez nikotyny).

Witaj Magnolia, kobietki już chyba wszystko napisały :) Więc notuj i zapamiętuj :)

M, Magda jak tam?

Marzen to u Ciebie zaraz też się zacznie ?! :D

Buraq - nadzieja umiera ostatnia !!! Trzymam kciuki &&

Mamusie - uściski dla Maluszków :D :D !!!!

(wiem, że odnoszę się do starych postów, ale chciałam troszku nadrobić:) )

Kochane po raz kolejny dziękuję, że jesteście i za słowa wsparcia w tych gorszych chwilach ! :* Ja już po pierwszej @ po porodzie i jak na mnie to była ona normalna, a nie same plamienia. Teraz czas okołoowulacyjny i czuję jakby jajniki chciały lub coś tam tworzą. Moja waga w końcu powoli spada - chociaż zastanawiam się czy przy niej nie zostać tylko po prostu ciało wyćwiczyć troszkę :) Rodzinka wróciła do UK i teraz chyba ja się na wrzesień szykuję do mamusi cycka :D no i na "małe" zakupy :D Kupiłam sobie jakiś czas temu depilator laserowy i po prostu jestem mega zadowolona :D także u mnie same bzdury :)
 
reklama
Kamisia to jest czas na bzdury, musisz się emocjonalnie zresetować, sprawiaj sobie dużo przyjemności, ściskam!
Buraq do zapłodnienia może dojść nawet 3-4 dni po inseminacji, więc ten pęcherzyk 18 mm miał czas by dojrzeć, a ponadto wielkość endometrium jest istotna w czasie implantacji. Implantacja jest nawet do 12 dni od zapłodnienia, więc ma dużo czasu na wzrost. Nie dołuj się, bądź dobrej myśli!
 
Kamisiu i jak ten laser? Bo ja wlasnie od kilku dni mecze temat... ale nie mysle o zakupie tylko zeby isc na zabiegi:-) w sumie to sie tak kolejny rok bujam z ta mysla bo zawsze sie balam ze mnie tym laserem naswietla i moge zaszkodzic jajcom:-) glupia ja;-)
 
Kamisiu i jak ten laser? Bo ja wlasnie od kilku dni mecze temat... ale nie mysle o zakupie tylko zeby isc na zabiegi:-) w sumie to sie tak kolejny rok bujam z ta mysla bo zawsze sie balam ze mnie tym laserem naswietla i moge zaszkodzic jajcom:-) glupia ja;-)
Kredko ja jestem zadowolona :) Co prawda przez rok robiłam zwykłym depilatorem więc włoski też osłabione,ale one naprawdę znikają. Moja kuzynka która naprawdę ma czarne grube włoski jest meeega zadowolona :) ja robię raz w tygodniu no i musi kilka tygodni potrwać,ale widać efekty :)

Marzen no i pięknie !!!!

A ja się jutro do endokrynologa wybieram,opinie w necie takie se ale że nie płacę to zobaczymy co mi powie.
 
LIPIEC

1- Marzen - podgląd
5-Beti - histeroskopia
Buraq- pozytywna beta
Ewik - iui
Katharina - stymulacja do ivf

Lumio, Kredko czekamy na Was:)

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.

Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik85 :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczeta :-)
Buraq
Siemka dziewczyny:)
wczoraj mialam iui, trzecie, juz ostatnie, jakos nawet pisac mi sie nie chciało, bo dwa pecherzyki 14 i 18 a endo tylko 5,2 wiec raczej to tylko formalnosc.. :( potem robimy sobie przerwę.. a po wakacjach bedziemy podchodzic do in vitro.. powiem Wam ze na nic nie liczę tym razem..

pozdrawiam Was wszystkie
miłego dnia:)

A czemu tak wczesnie Ci robili? Nie chcieli poczekac 1-2dni az podrosna?

Magda
Czy Ty juz wiesz kogo nosisz pod sercem? :-), ktory to tydzien?

Aniko.
A Ty w ktorym tyg?

Pisze z kom i nie widze suwaczkow :-)

Pozdrawiam cala reszte :-*
 
reklama
Kredzia, głupie my. Ja sobie wkręciłam, że od kosmetyków chemia mi się w organizmie kumuluje i przestałam używać balsamów do ciała, na cellulit, itp. Co Ty na to? Człowiek głupieje z tego nieszczęścia...
 
Do góry