reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
LIPIEC

21- Katharina - podgląd
22- Anika-wizyta u gin
27- Marzen- beta

SIERPIEŃ

18- Anika- wizyta u gin
8- Vadera- usg połówkowe
Beti- stymulacja do ivf
Buraq - stymulacja do ivf
Lumio, Kredko czekamy na Was :)

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.
Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzikattachFull763385
 

Załączniki

  • upload_2016-7-19_12-20-56.png
    upload_2016-7-19_12-20-56.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
LIPIEC

21- Katharina - podgląd
22- Anika-wizyta u gin
27- Marzen- beta

SIERPIEŃ

18- Anika- wizyta u gin
Beti- stymulacja do ivf
Buraq - stymulacja do ivf
Lumio, Kredko czekamy na Was :)

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.
Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzikattachFull763385


To mnie tam można 8 sierpnia z połówkowymi wpisać. Może w końcu się zadeklaruje płciowo :)))
 
Marzen, ja też po cichutku, ale mocno kciuki trzymam.
Kath, Beti, Ewik, i inne staraczki i brzuchatki również kciuki i powodzenia. Hmm, chyba dzieciate pominęłam...przespanych nocy i wspaniałych uśmiechów maluchów.

Vadera, zdecydowałaś się na zmianę lekarza prowadzącego?
 
reklama
Czesc Dziewczynki :-)

Marzen
Moje kciuki masz :-)&&&&&&&&

Lumio - dobrze, że się odezwałaś. Czasem odpoczynek jest potrzebny. Rozmawialiście ze sobą o zaistniałej sytuacji? Warto sobie wszystko wyjaśnić, niż dusić w sobie.

marzen - kciuki cały czas za Ciebie i Twoje zarodeczki.

kath - który dzień cyklu u Ciebie?

Magda, Anika - jak u Was?

Stacy,
Rozmawialismy wielokrotnie....niby jest wszystko ok, pozornie....ale tak jak Ewik pisze...coraz bardziej obcy wydaje mi sie byc moj maz....po prostu .....zyjemy sobie, takie poprawne malzenstwo.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :-*
 
Do góry