reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja tam widzę jeden pasek. Ale na każdym monitorze pewnie jest inaczej. Jak masz wątpliwości poczekaj chwilkę i idź we wtorek na betę. Ja wiem, że to się łatwo mówi, ale beta da Ci pewność :)
 
Ja tam widzę jeden pasek. Ale na każdym monitorze pewnie jest inaczej. Jak masz wątpliwości poczekaj chwilkę i idź we wtorek na betę. Ja wiem, że to się łatwo mówi, ale beta da Ci pewność :)

Pewnie to przez monitor, moze tu bardziej widac
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 191ab55c11eb8.jpg

Na prawde blada, alejest, teraz po czasie juz widac ja bardziej ale hyla po 3 minutach od zrobienia boje sietylko ze to pregnyl , chyba umre do wtorku
 
SIERPIEŃ

18 - katharina - wizyta u gin przed crio
ewikewik - beta hcg

Anika - wizyta kontrolna u gin i wyznaczenie terminu przywitania z Polą
Katharina - transfer

WRZESIEŃ

02 - bertha - @ - ostatnia przed IUI

Beti - transfer
Bertha - IUI
Anika - przywitanie z Polą
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Deams, przylazła @?

Marzen, odpoczywajcie i ładujcie akumulatory. I korzystajcie, że nie ma z Wami teściowej (naturalnej antykoncepcji) ;)

Witam nową koleżankę :) Hmmm, mój monitor też pokazuje jedną kreseczkę, ale skoro Ty ją widzisz to nie ma innej opcji - musi być dobrą wiadomością. My wierzymy tylko badaniu betahcg, bo sikacze nie raz nam tu na forum stresu dostarczały. Niech się dobrze dzieje i kreseczka z dnia na dzień ciemnieje!

Kredka, jak emek? Odezwij się jak znajdziesz chwilę. Dużo sił Wam życzę!
 
reklama
Do góry