reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej a nie pomyślałaś może o wizycie u fizjoterapeuty? Nie znam się na tym ale miałam straszne bóle pleców (lędźwi) które promieniowały na pośladek i nogę. 3 masaże i mam spokój do dzisiaj. Wiem że są różne rodzaje bóli ale może wizyta u fizjoterapeuty i Tobie pomoże.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma kiedy. We wtore/środę jak dobrze pójdzie iui.Zresztą to korzonki a tego raczej masażami się nie leczy...

Właśnie się dowiedzialam że koleżanka z która równo zaczęliśmy się starać jest w ciąży...
Starsza ode mnie o 3 lata (40)
I cieszę się i rycze z żalu że ja muszę biegać po lekarzach,wychodzą mi jakieś niedrożne jajowody i muszę być zapłodniona jakimś wężykiem z nasieniem zamiast normalnie kochać się z mężem...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma kiedy. We wtore/środę jak dobrze pójdzie iui.Zresztą to korzonki a tego raczej masażami się nie leczy...

Właśnie się dowiedzialam że koleżanka z która równo zaczęliśmy się starać jest w ciąży...
Starsza ode mnie o 3 lata (40)
I cieszę się i rycze z żalu że ja muszę biegać po lekarzach,wychodzą mi jakieś niedrożne jajowody i muszę być zapłodniona jakimś wężykiem z nasieniem zamiast normalnie kochać się z mężem...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

No to masaże nie pomogą.
Co do koleżanki to jest dobry znak - jej się udało to i Tobie się uda !!
Ja nie myślałam o tym że zapłodnienie będzie wykonane wężykiem :) mówiłam że choćbym miała tydzień na głowie stać to będę - bo warto :) :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to masaże nie pomogą.
Co do koleżanki to jest dobry znak - jej się udało to i Tobie się uda !!
Ja nie myślałam o tym że zapłodnienie będzie wykonane wężykiem :) mówiłam że choćbym miała tydzień na głowie stać to będę - bo warto :) :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niby już się pogodziłam że będę potrzebować pomocy. No ale po tej informacji taki żal i złość mnie ogarnęły. I zwątpienie że się nigdy nie uda[emoji20]bo jak udało się wyprodukować jajka to teraz dopadly mnie korzonki...i wyjdzie coś jeszcze i żadnego iui nie będzie. W dodatku M w przyszłym tygodniu ma pracować po 12 h bo mają zapier...i problem z urlopem będzie...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niby już się pogodziłam że będę potrzebować pomocy. No ale po tej informacji taki żal i złość mnie ogarnęły. I zwątpienie że się nigdy nie uda[emoji20]bo jak udało się wyprodukować jajka to teraz dopadly mnie korzonki...i wyjdzie coś jeszcze i żadnego iui nie będzie. W dodatku M w przyszłym tygodniu ma pracować po 12 h bo mają zapier...i problem z urlopem będzie...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Rozumiem.. jak się starałam w moim otoczeniu dzieci rodziły się jak grzyby po deszczu. Widziałam tylko brzuszki , wózki i dzieciaki. Po głębszej obserwacji i rozmowach zobaczyłam też,że fakt w moim otoczeniu rodzi się dużo dzieci ale równie dużo par stara się i walczy ( wcześniej tego nie widziałam- ślepa byłam )
Najważniejsze żeby walczyć i się nie poddawać - nie jesteś sama w tej walce i teraz wydaje Ci się że wszystko idzie pod górkę , ale za tydzień , dwa pomyślisz - czym się martwiłam.
Będzie dobrze !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, troszkę mnie tu nie było, ale podczytywałam w międzyczasie. Jak niektóre wiedzą jestem juz po pierwszej nieudanej iui - bywa. Wprawdzie dopiero w połowie października podchodzę do kolejnej, tym razem na cyklu stymulowanym, to chciałabym zapytać czy sama stymulacja dawała Wam jakoś o sobie znać? No i najważniejsze - ilu Wam udało się po stymulowanym ? Tym razem to już musi Nam się udać daj Boże
 
Hej dziewczyny, troszkę mnie tu nie było, ale podczytywałam w międzyczasie. Jak niektóre wiedzą jestem juz po pierwszej nieudanej iui - bywa. Wprawdzie dopiero w połowie października podchodzę do kolejnej, tym razem na cyklu stymulowanym, to chciałabym zapytać czy sama stymulacja dawała Wam jakoś o sobie znać? No i najważniejsze - ilu Wam udało się po stymulowanym ? Tym razem to już musi Nam się udać daj Boże
Ja stymylacji nie czułam. Ani na 1 ani na 2 tabletkami clo. Choć nie wiem czy ból w trakcie stosunku to nie objaw większych jajników...nigdy w życiu mnie nie bolało... Lekarz mówi że raczej ból nie od tego...więc nie wiem...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witajcie starania naturalne zakończone teraz czekam na 4.09 na jego wyniki pozostaje czekanie....
ale jakoś czuje się innaczej od kilku dni chyba 2-3 dni tam na dole ciągneło kóło bolało jak na okres jakoś tak dziwnie bo za wcześnie....staram się nie nakręcać...
bo dlaczego miało by się udac skoro do tego czasu nic...
śluzu już za bardzo nie widzę...dzis już
powiem wam ze ostatnio moj facet nie chciał już iui a 2 dni temu stwierdził sam ze może teraz we wrześniu zeby spróbować no chyba zeby się udało....
a wogóle to robiłam badania i wyszła mi lekka anemia i żelazo na granicy więc sobie łykam żelazek dodatkowo

wiecie co jakoś tak wierze ze naprawde bede mamą...prędzej czy póżniej
w częstochowie jak byłam to szepnełam za nas wszsytkie co nieco
teraz tzrea być dobrej mysli
 
witajcie starania naturalne zakończone teraz czekam na 4.09 na jego wyniki pozostaje czekanie....
ale jakoś czuje się innaczej od kilku dni chyba 2-3 dni tam na dole ciągneło kóło bolało jak na okres jakoś tak dziwnie bo za wcześnie....staram się nie nakręcać...
bo dlaczego miało by się udac skoro do tego czasu nic...
śluzu już za bardzo nie widzę...dzis już
powiem wam ze ostatnio moj facet nie chciał już iui a 2 dni temu stwierdził sam ze może teraz we wrześniu zeby spróbować no chyba zeby się udało....
a wogóle to robiłam badania i wyszła mi lekka anemia i żelazo na granicy więc sobie łykam żelazek dodatkowo

wiecie co jakoś tak wierze ze naprawde bede mamą...prędzej czy póżniej
w częstochowie jak byłam to szepnełam za nas wszsytkie co nieco
teraz tzrea być dobrej mysli

Pewnie że będziesz mamą - prędzej czy pózniej wszystkim się uda :)
Trzymam kciuki byś już nie musiała podchodzić do drugiej IUI. Odpoczywaj teraz dużo i dbaj o siebie, bo jak się udało (a życzę Ci z całego serca) kropek miał spokój na zadomowienie się.
:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie że będziesz mamą - prędzej czy pózniej wszystkim się uda :)
Trzymam kciuki byś już nie musiała podchodzić do drugiej IUI. Odpoczywaj teraz dużo i dbaj o siebie, bo jak się udało (a życzę Ci z całego serca) kropek miał spokój na zadomowienie się.
:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kochana to nie była by druga a już niestety 6 i chyba ostatnia ale jestem jakoś pozytywnie nastawiona
 
reklama
kochana to nie była by druga a już niestety 6 i chyba ostatnia ale jestem jakoś pozytywnie nastawiona
Podziwiam Cię. Ja jeszcze nawet do pierwszej nie podeszłam a już mi sił brakuje na to wszystko...badania,leki,mnóstwo wydanej kasy i brak efektów..

Trzymam kciuki aby starania naturalne przyniosły efekt![emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry