reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No wlasnie jestem pelna energii, troszke musze teraz odpoczac ale jest ok.

A myslicie ze moge w maseczce zdjac sobie hybryde i nalozyc nowa czy smrodki lakierow niekoniecznie sa dobre?

Dzien przed transferem jak oszalala wysprzatalam caly dom, lacznie z tarasem, rozwinieciem sztucznej trawy, prawie przemeblowaniem sypialni[emoji23] zakupieniem 3 zgrzewek wody - az padlam jak mucha wieczorem.

Teraz nic juz do roboty nie mam wiec spacerki itp
Pazurki moglabym zrobic hihi [emoji28]
Ja bym poczekala co najmniej do bety a nawet do serduszka... Ale to ja... Od punkcji tylko raz dałam odżywkę... Do tej pory nie robiłam paznokci...
 
reklama
Ja bym poczekala co najmniej do bety a nawet do serduszka... Ale to ja... Od punkcji tylko raz dałam odżywkę... Do tej pory nie robiłam paznokci...

Hm kurde ale ja mam juz kilka dni nalozone. Tydzien poczekam...
Boje sie tez balsamowac a i perfum nie ruszam. Dziewczyny pisza niby ze wszystko normalnie robia, ale ... lepiej potem nie pluc sobie w brode;) masz racje
 
Hm kurde ale ja mam juz kilka dni nalozone. Tydzien poczekam...
Boje sie tez balsamowac a i perfum nie ruszam. Dziewczyny pisza niby ze wszystko normalnie robia, ale ... lepiej potem nie pluc sobie w brode;) masz racje

Kurcze o perfumach nie słyszałam. Dobrze wiedzieć. Ja jedynie hybrydy odłożylam w czasie. Człowiek jednak uczy się całe zycie no to jak tak wysprzatalas i wogole to teraz odpoczywaj jak najwięcej beta kiedy planowana?
 
Kurcze o perfumach nie słyszałam. Dobrze wiedzieć. Ja jedynie hybrydy odłożylam w czasie. Człowiek jednak uczy się całe zycie no to jak tak wysprzatalas i wogole to teraz odpoczywaj jak najwięcej beta kiedy planowana?

Z tego co dziewczyny pisza to juz w 5 dpt komus wyszlo[emoji3]
Ale u mnie 23.03 sobota
Raczej zrobie w piatek
 
16.03: @Oleczka27 - testowanie!! [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
18.03: @Koraliki - usg [emoji1348]
19.03: @LolaLolina - połówkowe !![emoji1348]
20.03: @Misia_91 - usg ciążowe!!! [emoji1348]@Gu1505 - usg ciążowe!!![emoji1348]
28.03: @Artemida90 - wizyta u endokrynologa
29.03: @Koraliki - badania prenatalne[emoji1348]
02.04: @Artemida90 - wizyta ws. IVF [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
01.05: @nuna85 - start ivf[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?


Miłego dnia[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Jedna kreska☹ zadzwonilam do kliniki i jestem umowiona z lekarzem na poniedzialek. Wymusze na nim hsg...

Wyłam jak małe dziecko rano a mąż mnie przepraszał, że nie może mi dziecka dać sam ☹☹
Nie martwcie się. Następnym razem pewnie się uda. Wiem, jak to boli. A faceta uderza z podwójną siłą :( Trzymajcie się. Odpocznijcie. Nie myślcie, wrzućcie na luz. Będę trzymać kciuki.
 
reklama
Do góry