reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
@Dzoannna widziałaś na ekranie ten moment? Ja tego widoku nigdy nie zapomnę.... mów dużo do brzuszka! Wierzę w to, że nawet takie maleństwa czują miłość mamy i taty! Trzymam kciuki!
 
Z obserwacji na forum widzę że tak duża beta od poczatku wróży bliźniaki[/QUOTE
Eee... Niekoniecznie duże przyrosty = bliźniaki. Ja pamiętam, że miałam mieć wynik z przyrostu ok 600, a miałam 900. Dziewczyny też wróżyły mi bliźniaki, a tu jeden młodzik w brzuszku się chowa.
Co do senności, to też tak miałam na początku. Jeszcze przed testem i betą kilka dni pod rząd drzemalam w dzień (co w moim przypadku było wyjątkowe), ale zwalam to na pogodę :p Pracowałam do 17 tc i czasami rzeczywiście z drogi niemalże zjeżdżałam.
 
Witam się w 65dc plamienie bawi się ze mną, raczej to czasem moja szanowna wypuszcza kropelkę brązowego śluzu.... już nie mam sił, nie czuje się kobieta...

@Dzoannna trzymam kciuki za kropeczka

Uwierz ze przezyjesz to i minie Ci!
I to bedzie ostatni taki cykl!!
Jak sprawdzam to i ja mialam taki rekordowy cykl jak Twoj...
Ciezko, ale duzo sily Ci zycze!!!
 
reklama
Do góry