reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Taak, widzialam jak przeplynelo COS :) super uczucie:)
Mowie i spiewam ;))) smiesznie[emoji2][emoji2][emoji2]

Super wreszcie się doczekalas☺
No to teraz kciuki dalej trzymam do przyszłej soboty
Mów mów jak najwięcej ja nawet po iui mówiłam mimo że nie byłam pewna czy się uda. Ale jakoś tak podświadomie chyba wierzyłam ze może cień szansy jest ze się uda. A my jutro chrzcimy naszego skarba. Coś czuje ze nie będzie spać w kościele tylko wszyscy go słyszeć będą bo wczoraj tak krzyczał w domu ze szok.
 
reklama
Super wreszcie się doczekalas[emoji5]
No to teraz kciuki dalej trzymam do przyszłej soboty
Mów mów jak najwięcej ja nawet po iui mówiłam mimo że nie byłam pewna czy się uda. Ale jakoś tak podświadomie chyba wierzyłam ze może cień szansy jest ze się uda. A my jutro chrzcimy naszego skarba. Coś czuje ze nie będzie spać w kościele tylko wszyscy go słyszeć będą bo wczoraj tak krzyczał w domu ze szok.

Mowie, gadam, spiewam caly czas[emoji3][emoji3][emoji3]
Super, niech krzyczy, moze bedzie muzykiem albo... organistą[emoji3][emoji3][emoji3]
Udanej imprezki rodzinnej[emoji3][emoji3][emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Ja po drugim transferze pojechałam z mężem na pt, sb, ndz w góry i dzień w dzień spacerowalismy po górskich szlakach tak więc 2 godz dziennie napewno nie zaszkodza[emoji8][emoji110]

No wlasnie jestem pelna energii, troszke musze teraz odpoczac ale jest ok.

A myslicie ze moge w maseczce zdjac sobie hybryde i nalozyc nowa czy smrodki lakierow niekoniecznie sa dobre?

Dzien przed transferem jak oszalala wysprzatalam caly dom, lacznie z tarasem, rozwinieciem sztucznej trawy, prawie przemeblowaniem sypialni[emoji23] zakupieniem 3 zgrzewek wody - az padlam jak mucha wieczorem.

Teraz nic juz do roboty nie mam wiec spacerki itp
Pazurki moglabym zrobic hihi [emoji28]
 
No wlasnie jestem pelna energii, troszke musze teraz odpoczac ale jest ok.

A myslicie ze moge w maseczce zdjac sobie hybryde i nalozyc nowa czy smrodki lakierow niekoniecznie sa dobre?

Dzien przed transferem jak oszalala wysprzatalam caly dom, lacznie z tarasem, rozwinieciem sztucznej trawy, prawie przemeblowaniem sypialni[emoji23] zakupieniem 3 zgrzewek wody - az padlam jak mucha wieczorem.

Teraz nic juz do roboty nie mam wiec spacerki itp
Pazurki moglabym zrobic hihi [emoji28]
Hmm gdzieś kiedyś wyczytałam i tak jak byłam na forum in vitro dziewczyny kiedyś pisały że kropki na początku nie lubią zapachów. Więc ja używałam bezapachowych kosmetyków. Do bety się nie perfumowalam... Ile w tym prawdy nie wiem...
 
Hmm gdzieś kiedyś wyczytałam i tak jak byłam na forum in vitro dziewczyny kiedyś pisały że kropki na początku nie lubią zapachów. Więc ja używałam bezapachowych kosmetyków. Do bety się nie perfumowalam... Ile w tym prawdy nie wiem...

Slyszalam,
Tez dzien przed transferem mydelko bezzapachowe i zero balsamow ani perfum i do dzis tak samo
Moze lepiej poczekac[emoji6]
 
reklama
Do góry