reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Trochę mnie nie było 😔 ale ciągle was czytam... Sprawdzam co u was, czy którejś się udało... Cały czas za każdą z was trzymam kciuki mocno i wierzę ze nadejdzie dzień w którym każda z nas zobaczy upragnione 2 kreseczki 😍❤️ Ja jutro mam testowanie po 2 iui... Boje się... Niby od początku byłam nastawiona na porażkę... Ale w głębi duszy ciągle gdzieś była malutka iskierka nadzieji... 🤷‍♀️😱 Objawy ...poza delikatnym pobolewaniem brzucha... Bólem piersi (ale zawsze przed @mnie bolą i jeszcze tym razem biorę 2x dziennie dupka... Ze względu na epidemie bez badań lekarz kazal brac ) zgaga... Yo tak samo jak na @ jak i na to że się udało... Nie nakrecam się ze mogło by się udać ale wiem że gdy test pokaże 1 kreskę wiem że coś pęknie we mnie... Chciała bym te testowanie przełożyć na inny dzień... Poczekać jeszcze... Eh... Boje się że ten cały wirus zabije moje marzenia i macierzyństwie 😔
 
reklama
27.03: @kachaaa89 - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
01.04: @kolor nadzieji - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
08.04: @ola32 - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
05.05: @PałkaZapałka - 1 konsultacja[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]


08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])
20.10: @Lena3386 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]
Dopisz mnie proszę na 8.04 testowanie po 4iui. U mnie na razie dobrze, biorę duphaston 2x1, ale bez żadnych dolegliwości. Niespecjalnie wierzę, że się uda... Na razie śledzę wszyyskim wiadomości żeby się nie okazało, że za chwilę mi zamkną klinikę.
Pozdrowienia dla Was wszystkich 😘
 
Dopisz mnie proszę na 8.04 testowanie po 4iui. U mnie na razie dobrze, biorę duphaston 2x1, ale bez żadnych dolegliwości. Niespecjalnie wierzę, że się uda... Na razie śledzę wszyyskim wiadomości żeby się nie okazało, że za chwilę mi zamkną klinikę.
Pozdrowienia dla Was wszystkich 😘
To jeszcze nie zamknęli? 😱A jaka miejscowość jak mogę wiedzieć 😉 moja juz zamknięta... 😔Nie ma rejestracji do maja na ta chwile 😔
 
27.03: @kachaaa89 - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
01.04: @kolor nadzieji - testowanie po staraniach
01.04: @Brakujemiwiary - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123] naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
08.04: @ola32 - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
08.04: @AsiaaaK - testowanie po 4 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
05.05: @PałkaZapałka - 1 konsultacja[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]


08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])
20.10: @Lena3386 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]
 
Ja też jutro testuje jeśli @nie będzie pierwszy. Z objawów to raczej jak co miesiąc leciutkie cmienie brzucha i ból piersi i tyle więc też się nie łudzę że się udało bo starań też nie było wiele więc nie wstawiam się pozytywnie bo pewnie i tak nic z tego. Ale ty jak niewyjdzie niezalamuj się musisz walczyć wszystkie musimy bo tylko w taki sposób możemy wygrać.
Trochę mnie nie było [emoji17] ale ciągle was czytam... Sprawdzam co u was, czy którejś się udało... Cały czas za każdą z was trzymam kciuki mocno i wierzę ze nadejdzie dzień w którym każda z nas zobaczy upragnione 2 kreseczki [emoji7][emoji3590] Ja jutro mam testowanie po 2 iui... Boje się... Niby od początku byłam nastawiona na porażkę... Ale w głębi duszy ciągle gdzieś była malutka iskierka nadzieji... [emoji2368][emoji33] Objawy ...poza delikatnym pobolewaniem brzucha... Bólem piersi (ale zawsze przed @mnie bolą i jeszcze tym razem biorę 2x dziennie dupka... Ze względu na epidemie bez badań lekarz kazal brac ) zgaga... Yo tak samo jak na @ jak i na to że się udało... Nie nakrecam się ze mogło by się udać ale wiem że gdy test pokaże 1 kreskę wiem że coś pęknie we mnie... Chciała bym te testowanie przełożyć na inny dzień... Poczekać jeszcze... Eh... Boje się że ten cały wirus zabije moje marzenia i macierzyństwie [emoji17]
 
Ja od początku wiedziałam że mój gabinet zamknięty więc siedzę w tych 4 ścianach i już niewiem czym myśli zająć już mnie męczą te wszystkie wiadomości już by mogło się to skończyć.
Dopisz mnie proszę na 8.04 testowanie po 4iui. U mnie na razie dobrze, biorę duphaston 2x1, ale bez żadnych dolegliwości. Niespecjalnie wierzę, że się uda... Na razie śledzę wszyyskim wiadomości żeby się nie okazało, że za chwilę mi zamkną klinikę.
Pozdrowienia dla Was wszystkich [emoji8]
 
Teraz lepiej odpuścić starania. Nie jest zbyt rozsądne w obecnej sytuacji za wszelką cenę starać się o dziecko. Jak się uda to się uda. I wtedy bedzie strach przez caly okres ciazy w pandemii zamiast radosci ze stanu i odczuwania spokoju. Jak nie uda sie to nie ma sensu płakać.
 
reklama
Eh... We Wrocławiu niestety nie 😔a ciągle chodzi mi po głowie czy jak teraz się nie udalo czy od razu robić do invitro wszystko czy próbować jeszcze raz iui 😔 eh... Mam metlik w głowie 😔 pierwszy raz nie chce aby jutro nadchodziło... Boje się 😔😭
Trzymam kciuki👊👊👊 by się udało. A jeśli nie to pamiętaj Musis być silna. Daj znać. Buziaki😘
 
Do góry