reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja jestem z okolic Augustowa i jeździmy do Białegostoku do kilinki Bocian. Lekarze naprawdę jak anioły. Zawsze mnie tak pozytywnie nastawią że już psychologa nie trzeba;) A takie pytanko do tych którym się udało. Czy Wy też mialyście taką mega ochotę na seks?? Boże nie wytrzymuje normalnie. Nigdy nie mialam ochoty w tej fazie cyklu na igraszki a teraz non stop.
Hehe
 
To super, przy wieloletnich staraniach niektórzy już nie mogą nawet słuchać o sexie hehe;)
Ja jestem z okolic Augustowa i jeździmy do Białegostoku do kilinki Bocian. Lekarze naprawdę jak anioły. Zawsze mnie tak pozytywnie nastawią że już psychologa nie trzeba;) A takie pytanko do tych którym się udało. Czy Wy też mialyście taką mega ochotę na seks?? Boże nie wytrzymuje normalnie. Nigdy nie mialam ochoty w tej fazie cyklu na igraszki a teraz non stop.
Hehe
 
Ja jestem z okolic Augustowa i jeździmy do Białegostoku do kilinki Bocian. Lekarze naprawdę jak anioły. Zawsze mnie tak pozytywnie nastawią że już psychologa nie trzeba;) A takie pytanko do tych którym się udało. Czy Wy też mialyście taką mega ochotę na seks?? Boże nie wytrzymuje normalnie. Nigdy nie mialam ochoty w tej fazie cyklu na igraszki a teraz non stop.
Hehe
Tak, dokładnie tak 😂 mąż już miał dosyć a ja mogłam kilka razy dziennie 😁
 
Mój jak go budziłam rano o 5 jeszcze przed pracą, bo akurat był ten dzień, to nawet się śmiał, że zaspany z zamkniętymi oczami był i nie widział czy to na pewno ja byłam:D haha a na koniec mówił, że jak już tak robi to może hurtem od razu i tekst "nastepna proszę " - taki żartowniś mi się trafił:D [[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
[emoji2960][emoji16][emoji106] Racja, swego czasu jak się z mężem staraliśmy naturalnie to co drugi dzień głowa go bolała [emoji1]
 
Dziewczyny, mam pytanie. Dziś odczuwam lekki ból w podbrzuszu jak na miesiączkę. Jestem 9 dzień po inseminacji i wiem że to może być zwiastun zagnieżdża się zarodka, i tego się trzymam póki co 😉🙂 moje pytanie, jak długo trwał u was taki ból?
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Dziś odczuwam lekki ból w podbrzuszu jak na miesiączkę. Jestem 9 dzień po inseminacji i wiem że to może być zwiastun zagnieżdża się zarodka, i tego się trzymam póki co 😉🙂 moje pytanie, jak długo trwał u was taki ból?
Ale czy ten bol masz ciągły czy tylko chwilami coś odczuwasz? Ja miałam ból ale on u mnie zdarzał się codziennie i trwał 2sek i koniec. Następny dzień tak samo... przez 2 miesiące miałam tak... Lekarz mi mówił że to nie jest normalne... ☹️
 
Do góry