reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kwiatuszek bylismy tam tylko na 1 wizycie u androloga dr Tomasza Deji o ile dobrze pamietam i od razu zwialismy, nawet biopsji tam nie robilismy....na dobra sparwe mogl nam zaproponowac najpier biopsje zeby sprwadzic czy cos jest itd a pozniej ew IUI z nasienia dawcy w razie czego jakby nie bylo...a tu od razu z grubej rury....dla mnie to jakies zwykle naciaganie kasy tam jest....moja znajoma tez tam sie leczyla kupe lat i tylko mnostwo kasy od niej wyciagneli, miliony badan a okresu i owulacji jak nie miala tak nie miala....az w koncu wyladowala u dr jakies z Polnej i IUI udala sie za pierwszym razem....
Wizyte w Invimedzie mialismy chyba jakos w lipcu/sierpniu 2011....
 
Dziękuje Hope
wiadomo ze kazdy sie obawia i nie chce byle komu poswiecic takich spaw bo wiadomo ze nie kosztuje to kilka stówek a tysiace a nie dla kazdego taka kasa jest dostepna o tak jak oni mysla
zobaczymy co oni tam wogole nam powiedza ja bede probowac sie dowiedziec jak najwiecej o refundacji bo oni tez startuja w tym i chce zob co powiedza o naszym przebytym leczeniu ktore nie przynioslo rezultatów zadnych a wrecz sie pogorszylo i jakie teraz beda wyniki
robimy od razu rozserzone ost robilismy w pazdzierniku i wyszły nieciekawie teraz emek nic nie bral tylko l-larnityne w listopadzie grudniu i styczniu bral jeszcze koenzym Q10 wit C i ta l-karnityne a przedtem to byl na konkretnych lekach po ktorych tylko zaczeły mu wypadac wlosy
 
Hope mocno trzymam kciuki żeby @ nie przylazła :tak: i idź jutro z rańca na betę, bo ja już nie moge wytrzymać :wściekła/y: Specjalnie dla Ciebie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mi się wydaje że z tą stymulacją to jest tak że jak kobitka musi przyjmować większe dawki leków to już oznacza że AMH jest obniżone, jajniki słabiej reagują i taka kobitka do ivf musiałaby mieć dużo większe dawki leków, żeby wyhodować kilka jajeczek...ja po clo miałam tak jak na naturalnym cyklu 1 pęcherzyk no i okazało się że AMH tylko 0,9
 
Ostatnia edycja:
Kurcze dziwni się dzisiaj czuje, pobolewają mnie jajniki....dziwne uczycie nie to kłucie nie to ściskanie....raz lewy a raz prawy jajnik...jeszcze 7 dni czekania.
 
Cześć dziewczęta! Melduję się grzecznie, żebym się znowu na jakiś ochrzan nie naraziła i żeby nie trzeba było w stół uderzać ;-)
Moja impreza u dziadka udała się przednio :-) Kurczę, jak to brzmi... Coś mało szałowe te moje ostatnie rozrywki, muszę to chyba jakoś nadrobić...
Pole, ja to się aż tak bardzo na tych wynikach nie znam, ale skoro dziewczyny mówią, że ta Twoja beta taka wysoka to i ja czekam na wieści o mnogich mieszkańcach Twojego brzucha :-) A warunkami lokalowymi się nie martw, w końcu wieloraczki po wielu miesiącach wspólnego ściskania się w brzuchu powinny być przyzwyczajone do ciasnoty ;-)
Hope, dołączam się do ściskających kciuki za Twój jutrzejszy wynik!
Życzę Wam wszystkim miłego dnia pełnego słońca!
 
Pełna, ja mam AMH 1,1 (a może raczej miałam), i brałam tylko 1/2 tabl clo przez 5 dni i miałam raz 2 pęchole a drugi raz 3... widać mam podatną przysadkę mózgową na clo ;-)
Esiek, Hope jest po AID
aaa Pole zainwestujesz w łóżko piętrowe i będzie frajda dla dzieciaków :-D a jak dzieciaczki będą malutkie to opatentujesz łóżeczko piętrowe lub piętrowe kołyski podwieszane pod sufitem hehe :-D
 
reklama
Kurcze Smerfeta telepatia jakaś??? Ja do mojego meza nomen omen inż mowie, ze ma zaprojektować piętrowe łóżeczko niemowlęce...

Sie zgodzę, ze każda kobieta potrzebuje innej stymulacji. Ale zawsze bede uważała, ze dobra stymulacja to sztuka. Dlatego jedne kliniki maja większe osiągniecia niż inne.
I ja tego nie zapomnę, jak z moja stymulacja zaczęło sie cos kszanić, ze natychmiast wciagnieto w moja stymulacje osoby, które tez siej tym zajmowały w klinice. I 4 osoby to konsultowaly i ustaliły wspólna wersje.
A koronnym przykładem tragicznej stymulacji jest nasza GizaS, ktora przy konskich dawkach miała jeden zarodek i której w innym miejscu powiedzieli, ze bynajmniej nie zaproponują Jej takiej stymulacji jak poprzednio...
Btw Gizas Ty juz wracaj z tych słonecznych wakacji;) Zaniedbujesz Nas:)
 
Do góry