reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No to moc fluidków przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Gizas to działajcie koniecznie, jak nie dziś to jutro rano :-)
Aniu przykro mi że się nie udało, ale nie poddawaj się, z podstawowych hormonów to zbadaj TSH, prolaktynę i progesteron
Esiek FSH i LH zwykle bada sie 2-3dc, więc nie wiem jaki wpływ na wyniki ma 9dc
 
reklama
Kasik...
rozpuszczalnej kawy łyzeczka..łyżeczka cukru...i mleko skondensowane..ale to niebieskie takie...nie moze byc pelne..najlepiej poł zeby bylo w kartoniku...trzepiesz-robi się pianka i nalewasz..masz latte:)ja dodaję jeszcze poł łyżeczki cukru waniliowego i ciut cynamonu na górę:)

Ania...smutno:(
choć pierwsza UIU to tak rzadko się udaje..ze juz limit wyczerpaliśmy tutaj:(
 
Yoanna82 już się poprawiam:-):

Lebara: 01.05.2013.
Yoanna82: 10.05.2013.


Blueskye to nie dla mnie taka kawa, nie słodzę i nie lubię mleka skondensowanego :-( Ja najbardziej lubię rozpuszczalną kawę Nescafe Espresso ale robię ją nie jak espresso. 2 łyżeczki na wysoką szklankę (do latte), mało wody i do tego do pełna gorącego, spienionego mleka, można posypać cynamonem lub czekoladą, mmmm pycha :-)
 
Ostatnia edycja:
Ale ja nie robię sobie wielkich nadziei :no:
Normalnie mamy od 12 do 17 mln plemników o ruchu postępowym, a dzisiaj 4 mln :szok:
No kur.. zawsze coś :wściekła/y:
 
Dziewczęta na życzenie fluidki &&&&&&&&&&&&&&&
Chyba, ze chodziło o fluid? Ale podkladu to ja nie uzywam:no:

Blue porozpieszczaj sie trochę, bo jak zaciazysz to kawa w odstawke pójdzie...A na takich ekstremalnych jazdach juz byłam kiedyś, tam jeździ sie z profesjonalnymi kierowcami szkoleniowymi, mnie sie kiedyś trafił szalony Holender i 270km/h, przy 200 km/ h sie mnie pytał czy jestem juz na emeryturze:rofl2:
Więc trochę mi żal tego fanu, ale chyba daruje sobie ta adrenaline, żebym nie miała potem do siebie pretensji...

Czyli Gizas i Blue pierwsze kroki inv poczynione;) Czyli dla Was specjalne fluidki od invitrowej &&&&&&&&&&&
Dla Yoanny fluidki iui &&&&&&&&&
A dla tych w okresie przejściowym naturalsikowe &&&&&&&&&
 
Yoanna82 spokojnie przed IUI tak stuningowali Wam żołnierzyki, że na pewno były książkowe :-)

Pole masz rację, lepiej nie ryzykuj, teraz musisz dmuchać na zimne. A oglądanie tych ekstremalnych wyczynów to też jakaś rozrywka więc na najbliższe kilka lat musi Ci wystarczyć. Przy bliźniakach niedługo będziesz miała taki ubaw, że nie znajdziesz czasu na tego typu wypady więc korzystaj ale z rozwagą i umiarem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy luteina może zatrzymać @ czy jak ma się pojawić to się pojawi? zaczęłam ja brać praktycznie zaraz po inseminacji a doktorek powiedział, że mam ją brać dopóki nie pojawi się @, cały czas bolą mnie piersi i jakoś dużo śluzu pojawiło się,jajniki od 3dni wyraźnie dają o sobie znać czasami tak mnie zakuje ze zgina mnie w pół, już sama nie wiem co myśleć, we wtorek rano lecę na bete.
 
Do góry