reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
u mnie pierwsza inseminacja niestety też nie udała się, znowu pojawiło się plamienie tym razem ciemno brązowe zawsze z takiego plamienie rozkręca się u mnie @, niestety...walczymy dalej zapewne znowu będą czekać mnie zastrzyki. Jest mi bardzo miło przykro chociaż spodziewałam sim tego, ale jednak po cichu miałam nadzieję, że jednak uda się, widocznie nasz maluch postanowił że pojawi się trochę później.


Genna halo co z Tobą? co to Ciebie?
 
reklama
Właśnie pierwszy raz w życiu zrobiłam sobie zastrzyk z Gonapeptylu. Ręce mi się trzęsły jak nie wiem co. Straszny cykor ze mnie. Zawsze chodziłam do przychodni ale dzisiaj u nas nieczynne, zwłaszcza o tej porze więc musiałam sama. Mam nadzieję, że dobrze bo w przychodni zawsze nawet głowę odwracałam;-) Trzymajcie za mnie jutro kciuki, IUI o godz 18. M ma być przd 15 oddać żołnierzyki do tuningu więc znowu w między czasie zakupki mnie czekają na odstresowanie:-)

Lebara lepiej zrób betę, plamienie to jeszcze nie koniec świata, może jest jeszcze szansa.
 
Hope - ja robiłam Amh ale już dawno temu. Przed stymulacją nie robię żadnych badań w 6dc jak będę się stymulowac (Blue też) to mam zrobić badanie krwi + USG. Właśnie powiem Ci, że też się zastanawiam czemu nic nie mam robić przed :crazy: ale słucham się jak doktorek karze.
 
Hej dziewczyny,

U nas na weekend byli z odwiedzinami rodzice, więc niestety nie wypoczęłam, ale przynajmniej nie miałam czasu, żeby się zamartwiać po iui… I postaram się, żeby tak zostało. Jutro po pracy do księgarni, żeby mieć się czym zająć wieczorami zamiast myśleć ciągle o jednym. Czytałyście ostatnio coś dobrego? Przydałaby mi się jakaś wciągająca cegła :-)


Esiek, to dla mnie nowa informacja, że zależność lh i fsh bada się w 7-9 dniu cyklu. Znowu się czegoś dowiedziałam z forum :-)

Smerfeta, ja biorę Gonal 75j. Zazwyczaj 2 zastrzyki po 75j, często wtedy mam 2 pęcherzyki. Teraz tez tak było, ale do iui dotrwał tylko 1.
Pole, wyobrażam sobie jak ciężko jest myśleć pozytywnie, ale myśl, dasz radę :tak: Tak jak Dziewczyny pisały, jesteś w lepszej sytuacji bo wiesz na co masz zwracać uwagę i na pewno nic się nie wydarzy złego!

Jane, niestety nie wiem na ile ta temperatura może mieć wpływ na wyniki Twojego M. Nigdy się tym tematem szczególnie nie zajmowałam, bo u nas zawsze wyniki nasienia były kurcze super. Nie wiem co się stało, że tym razem było inaczej, mam nadzieję, że to wypadek przy pracy, a nie nowy nasz problem... Nie pamiętam co się działo 3 miesiące temu, nie zwracałam na to uwagi :zawstydzona/y:

Lebara, mimo krwawienia trzymam kciuki. Nie znasz jeszcze wyników bety – jeszcze nic nie wiadomo.

Kasik, trzymam kciuki jutro za iui :-)
 
Cześć Dziewczyny:)

U mnie ostry sajgon był, ale juz jesteśmy po komunii Małej, więc juz luzniej i stres minął...
Byłam w sobotę na usg, pecherzyk był miał 2,3 więc nie wiem czy jest dalej czy nie, we wtorek rano mam teraz być na usg i zobaczymy co sie dzieje z tym pecherzykiem. Ale coś mi sie wydaje ze ten cykl jest stracony...

Przepraszam ale nie dam juz dzisiaj rady doczytac dokładnie co i jak:

Pole: Kochana!:* nie martw sie póki co...bo to nic nie da oprócz zmarszczek i w ogóle:) to ze u innych jest tak a nie inaczej to niekoniecznie u Ciebie będzie tak samo:* zobaczysz, będzie dobrze:**
 
czyżbym była pierwsza;-)
już w pracy jestem i zabieram się za robotę póki spokój bo potem tylko gorzej będzie....

u mnie pewnie jak wszędzie pogoda nie rozpieszcza...

tempka spada dalej więc niedługo powinna się @ pojawić... martwi mnie tylko to kucie po prawej stronie....

miłego poniedziałku :tak::-)
 
Witam się i ja:-) Piję kawusie i się nią delektuję bo już za dwa tygodnie koniec:sorry2:
Jestem lekko przeziębiona ale siedzę w domu i czekam jak mi przejdzie. Mam lekki katar, coś swędzi w gardle i jestem lekko rozbita. Nie moge dopuścić do rozchorowanie się:-( Nawet nie wiem od czego. Wróciłam z urlopu było super a w pt zaczynało się. Ani nie zmarzłam, przemokłam itd. Może od zmiany klimatu:baffled:

Miłego dnia dziewczyny;-) Samych pozytywnych myśli.
Jedzie-facet-w-tramwaju.jpg
 

Załączniki

  • Jedzie-facet-w-tramwaju.jpg
    Jedzie-facet-w-tramwaju.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 27
Hej,

Dagna, więc jakby co to iui we wtorek?
Jane, tak dziewczyny pisały, że temp pow 38 szkodzi żołnierzom ale ja nie znam się, mój M na szczęście już dawno nie gorączkował... Mnie kuł jajnik pod koniec cyklu a okazało się, że jest wszystko OK, więc nie martw się, pewnie nic się nie dzieje
Kasik36 w invicta są teraz 2 recepcje - ta na zewnątrz i w środku. W obu można płacić o czym nie każdy jeszcze wie ;-) Dziś tam byłam zbadać PRL

Miłego dnia!!!

ps. mój wybity kciuk zmienia kolory. Dziś jest szaro fioletowy a wczoraj był czerwono filetowy :rofl2::-D a jutro pewnie zzielenieje :-p
 
reklama
gizas coś krąży w powietrzu bo mój m też miał coś takiego... a nie było nic co by spowodowało, żeby się rozchorował... a gorączka 38 st. była:-( ale nie martw się to taka 3 dniówka więc nawet jakby co to się wyleczysz :tak:
 
Do góry