reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hejka dziewuszki, nie odzywalam sie bo źle sie czułam po clo, wszystkie skutki uboczne i jeszcze ciagle ryczec mi sie chce:/ kolejną porażke iui przezyje ale nie wiem jak kolejna stymulacje;/ nie pamietam zebym wczesniej tak to przechodzila........wrocilismy wczesniej z wakacji bo pogoda sie popsula i M stwierdzil ze jak mam sie meczyc przez ta stymualcje az tak to lepiej w domq przed duzym TV:) a ja iui prawdopodobnie 20 maja bede miala, jutro dzwonie do doktorka i umawiam sie na podglądanie, Lebara jak dzisiaj plemienia? Moze sie zatrzymały co? Dobrzeby bbyło :) dagna kurcze duży ten pecherzyk w sobotę juz był, mam nadzieje ze wytrzyma sie z rosnieciem do wtorku zeby zdążyć:) pole nie martw sie na zapas, jak dagna pisała tylko zmarszczek sie nabawisz i dzieciaczki bedą smutne, kiedy idziesz na podgląd bąbelasków? gizas poprostu stworzona jesteś do ciepłych krajów :) tu zimno niestety i pewnie zmiana klimatu cię rozłożyła .
 
Genna współczuję złego samopoczucia po CLO ale będzie lepiej :)
U mnie ostatnio to jak na huśtawce ;/ raz są plamienia a raz nie, wczoraj myślałam że rozkręca się @ a dzisiaj póki co czysto ;/ ale za to pobolewa mnie brzuch i co chwile latam do WC sprawdzać, jutro chyba wybiorę się na betę będę wiedziała na czym stoję bo ta nie pewność beznadziejna ;/
 
Gizas pewnie to zmiana klimatu, pamiętam jak my wracaliśmy z Chorwacji to od polskiej granicy siedziałam przykryta kocem grubo ubrana i trzęsłam się z zimna, tylko dlatego że przeszliśmy z temperatury 35 na 20 stopni, dla mojego organizmu to był szok, 3 dni spałam i nie mogłam dojść do siebie, ale potem przeszło :tak:
Mnie odrzuciło od kawy przez pierwsze 4 miesiące ciąży, teraz 3-4 razy w tygodniu pozwalam sobie na rozpuszczalną, niebo w gębie :-)
Gizas chociaz mówią że osłabiony organizm nie odrzuci zarodka :tak:

Dziewczyny ja pisze mało bo nie mam weny,ale cały czas was podczytuję i mocno trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewuszki!
Jane na tym samym wózku jedziemy.Moja pani dr mówi, że nawet stan podgorączkowy źle wpływa na żołnierzyki, a potem 3 miesiące wracają do siebie.
Pole moja koleżanka ma problem z tarczycą i jest mamą 2 synków, tylko całyczas ją kontroluje.
Lebara trzymam mocno &&&&&.
 
Pole - jak się czuje Twój mąż? Znosi to jakoś? Kiedy będzie coś wiadomo co z Twoimi dziaciami? Trzymam kciuki za Ciebie cały czas - informuj nas!!!

Dziewczyny, którym się nie udało - współczuję, porażka jest gorzka ;/

Ja jutro ostatni dzień z Duphastonem, czekam na @ i znów stymulacja.
 
lebara sprawdź koniecznie betę bo może to wszystko oznaczać coś dobrego
Kasik36 - nowa jest tam gdzie była, ale jest mocno przebudowana. Ważne jednak że można tam też płacić

Mam wyniki prolaktyny - jest wyższa niż miałam gdy badałam ją rok temu... przestałam brać dostinex na początku marca po tych wszystkich chockach klockach i widać naturalnie mi nie zejdzie
 
kurcze ladybea... tak myślałam... normalnie załamać się idzie:-:)-(
przynajmniej @ mi się rozkręca ...

powiedźcie mi kiedy najlepiej zbadać AMH? Czytałam gdzieś, że dobrze jest na początku cyklu... chyba jutro pojadę.
I czy muszę być na czczo??

gennna widzisz co kobieta to inaczej to znosi bo ja po CLO nic nie czuję...
 
reklama
Jane nie musisz być na czczo. Teoretycznie wartosc AMH jest nie zmienna w cyklu. Zmienia się w sotosunku do porzedniego badania a dokładniej maleje. Choć kiedś Blue pisała że wyczytała żeby badac na początku cyklu
 
Do góry