reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Niestety pierwsza IUI nie udała się, na dobre rozkręciła się ta głupia @......nadzieja była do samego końca.....

Dzisiaj jest gorszy dzień ale jutro znowu staniemy do walki....tylko dzisiaj tak strasznie ciężko na sercu.....
 
reklama
Lebara, bardzo mi przykro :no: Wiem jak się czujesz, masz święte prawo do tego. To takie niesprawiedliwe!!
Ale dobrze, że się nie poddajesz. Następnym razem się uda :tak: Trzymaj się cieplutko.
 
dzięki gizas... tak mi się właśnie gdzieś obiło o uszy żeby na początku badać... przynajmniej śniadanie zjem...ale i tak jestem załamana tą gorączką m:-( normalnie nie mogę w to uwierzyć... że teraz jak mamy takie duże szanse i tyle czekaliśmy to znowu się rozchorował:wściekła/y::no:

lebara przykro mi:-( ja też dziś pierwszy dzień @ i mimo, że szans w tym cyklu nie było to i tak nastrój podły mam:-(
 
Lebara, przykro mi. Również miałam nadzieję... ale jeszcze troszkę i się uda!!!! :tak:

Jane, to chyba Blue kiedyś pisała, że ważne że nie ma temp powyżej 38 więc nie martw się, pewnie nie jest tak źle. W związku z tym, że macie problem również z nasionkami to może szybciej zdecydujecie się na iui? Czy jeszcze chcesz naturalnie popróbować?

Dzwoniłam do doktorka. Powiedział, że te dawki gonalu są bardzo małe i mam się nie martwić
 
smerfeta chcieliśmy jeszcze spróbować ze dwa cykle naturalnie a potem IUI no chyba, że wyniki by się znacząco poprawiły... ale wątpię w to szczególnie, że m miał powyżej 38 st. gorączkę przez co najmniej kilka godzin... wiesz najbardziej mnie wkurza to, że tyle kasy na witaminy już poszło a tu kilka godzin i możliwe, że wszystko w błoto... no i nie dowiem się czy coś te witaminy pomogły czy nie!!
brzuch mnie boli buuuuu
teraz będę tak ględzić... zawsze tak mam jak @ przychodzi :sorry2:

dobrze, że się upewniłaś że dawki są ok:tak:
 
Jane na pocieszenie - mój mąż ma dwoje dzieci i pani dr mówi, że wyniki mógł mieć wtedy podobne, bo mężczyźni którzy mają dzieci się nie badają, więc nie wiadomo jak było.
 
Jane, nie martw się, może żołnierze przetrwali tę nawałnicę. Tego Wam życzę bardzo, badzo, bardzo.
Wiem, że to fatalna perspektywa, że możecie się nie dowiedzieć czy leczenie pomogło :-( ale warto chyba jeszcze mieć nadzieję. Ja ją w Waszym imieniu mam :tak:
 
reklama
Do góry