reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Gizas: musisz iść do lekarza bo wiesz lepiej wyleczyć to świństwo wcześniej niż pózniej:* ale czasami wystarczy tylko maśc i posmarowac;)
A powiesz mi jeszcze jak mam wyliczyć to AMH? Jak fsh mam 7,0 a lh 8,7 i badanie było robione w 8dc

Kasiaczek: witam:) mam nadzieje ze długo u Nas nie będziesz:) a IUI to nic strasznego:) jak badanie ginekologiczne:) więc bólu nie ma:) potem ew możesz mieć lekkie plamienie po ale to tez nie każda z Nas ma;) każdy organizm inny:) a ile masz lat? I skąd jestes? Bo staracie sie 9 msc?
 
reklama
Smerfeta super, że do nas dołączysz niedługo. Zawsze to w kupie raźniej:-) ;-):-D

Witaj -kasieczek- dobrze trafiłaś. Pytaj, chętnie pomożemy w miarę możliwości. Niektóre z dziewczyn mają większą wiedze niż niejeden gin i co najważniejsze popartą doświadczeniem.

Dagna91 stosunek LH do FSH masz 1,24 czyli szału nie ma ale też nie ma tragedii. Moim zdaniem będziesz miała AMH zbliżone do 1. Porównuję to do mojego, ja stosunek mam 1,25 a AMH 0,96.

Genna mówisz, że Twoje pęcherzyki są gigantyczne? Ja to miałam ostatnio giganta, co prawda był tylko jeden ale za to w 10 dc miał 26 mm, niestety pękł za szybko bo w 13 dc już go nie było, pozostał płyn. Teraz miałam w 8 dc 16 mm a w 12 dc w dniu IUI już 26 mm i gin powiedział, że jest idealny do pęknięcia. Mam ndzieję, że pękł akurat na czas. Ale ja mam krótkie cykle i wszystko odbywa się w skróconym i przyspieszonym czasie. Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasieczek - witaj na pewno wiele się tu można dowiedzieć, bo dziewczyny naprawdę duużo wiedzą.
Genna piękne pęchole wyhodowałaś :-)
Gizas oby szybko udało Ci sie wyleczyć paskudztwo.
Jak to jest, że takie g..wno raz dwa się przyplącze, a zapłodnić się tak trudno :eek:
Kasik36 - królowo wielkich pęcholi,a na czym takie giganty wyhodowałaś?
 
Ostatnia edycja:
kasieczek Witaj idealnie trafiłaś:-) też mam pcos i od ponad roku staramy się z mężem o maluszka póki co jest ciężko ale wierzę że będzie dobrze.
 
Genna mówisz, że Twoje pęcherzyki są gigantyczne? Ja to miałam ostatnio giganta, co prawda był tylko jeden ale za to w 10 dc miał 26 mm, niestety pękł za szybko bo w 13 dc już go nie było, pozostał płyn. Teraz miałam w 8 dc 16 mm a w 12 dc w dniu IUI już 26 mm i gin powiedział, że jest idealny do pęknięcia. Mam ndzieję, że pękł akurat na czas. Ale ja mam krótkie cykle i wszystko odbywa się w skróconym i przyspieszonym czasie. Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki :-)
No właśnie kasik36 jak na mnie to giganty:) bo owu zazwyczaj mam 16-18 dc więc sie cieszę ze tak dobrze zareagowalam na clo, zreszta dostałam po 5 szt clo od 2 koleżanek i moze to te szczęśliwe:) nawet zadzwoniłam do nich czy nie maja przypadkiem pregnylu bo moze tez szczęśliwy byłby :)
-kasieczek-witaj :) IUI to nic strasznego, dużo hałasu o nic:)
 
kasik36 wow ale jesteś obeznana :-) może pomożesz cos powiedzieć o moich wynikach, o ile pamiętam robiłam je w 2dc a więc FSH 4,9 LH 4,6 Estradiol 46 a moje AMH 2,3 Niby są dobre ale czy na pograniczu ? to nie wiem bo lekarz się nie wypowiedział na ten temat:-)

Witaj kasieczek życzę powodzonka w staraniach:-)
 
Ladybea ja hoduję pęchole na clo i to małej dawce (1 x 50) ale mój gin proponuje następnym razem inną stymulację, żeby wyhodować ich więcej. A wcześniej mówił, że nie ilość a jakość się liczy więc już sama nie wiem co myśleć.

Enni nie jestem obeznana w wynikach, porównuje po prostu do swoich. Dziwny masz stosunek LH do FSH bo niski ale za to AMH masz super, przy takim poziomie masz jeszcze kilka lat w zapasie w starankach.
 
Ostatnia edycja:
Kasik36 no jak na jednej tabletce wychodowalas takiego giganta to wow, ja przy 2 mam moje giganty:) no to jesteś królowa wielkich pecholi:)
enni jak dla mnie to wyniki masz wzorowe....... Ja mam fsh ok 8 a lh ok 4, a AMH jeszcze nie badałem, więc zastanawiam sie jakie moze byc przy takich wynikach.....kasi36 jak myślisz? A jak zbadac AMH (ale to dopiero po drugiej nieudanej IUI) to powiem ci czy mialas racje , to wtedy będziesz od obliczania AMH na forum:)
 
jej zazdroszczę, kurcze też chciałabym aby moje uparte jajniki tak zareagowały na clo, ale niestety u mnie musiał być grubszy kaliber i to też sukces że po kilku seriach zastrzyków wyhodował się 22m m pecherzyk.
 
reklama
Dzieki za przyjęcie :)

ja rocznik 88 :), i już 8 rok chodzę po lekarzach i sie lecze ( DOPIERO w grudniu 2012 - diagnoza pcos, gin zrobił usg i wiedział od razu, potem tylko poparł to wynikami badań, to ja sie pytam gdzie inni mają oczy?). A mieszkam obecnie w Rzeszowie bo kończę kariere studencką, a gdzie nas poniesie, tego nawet ja nie wiem :p
To prawda, co dziewczyny tu wiedzą to i gin by sie nie jeden zdziwił :)
dlatego nie czytam wiecej artykułów bo interesuje mnie wiedza doświadczonych staraczek :)

Lebara i co bierzesz, czym jesteś stymulowana?

Powiedzcie mi czy były tu takie kobitki co zaskoczyły za pierwszym razem?
 
Do góry