reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Smerfeta dzięki za odpowiedź. W Waszym przypadku skoro kwalifikujecie się do refundacji to na luzie naturalsik Wam się trafi :-)

Ewis
w sobotę ja testuję, Yoanna82 jest przede mną :-)

Kurcze dziewczyny i przyszła do nas burza :szok: Pole radziła, żebym schowała się pod stołem, Smerfeta polecała wannę;-) Muszę wypróbować oba sposoby :-):-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Enni przeczytałam stronkę. Adonai powiadasz? Czy tak przypadkiem? Stronka którą podałaś ma wiele info, które już tu przerobiłyśmy z dziewczynami. Jak chcesz prześlę Ci info jakie witaminki i suplementy brać - info od Gizas ;-) Ale w wielu publikacjach potwierdzają się te dane. Tu widzę dodatkowo jest magnez a ten często biorę bo sporo kawy piję, więc mnie to pociesza, że słusznie go biorę ;-) Piłam też swego czasu wywar z siemienia bo mam problem z żołądkiem i faktycznie podczas brania clo nie miałam problemu ze śluzem. Ale tak czy inaczej do clo już nie wrócę bo za dużo złego spowodował. Czytałam też że trzeba pić dużo wody, a to chyba dla nas najprostsze ;-). Niestety widzę też że stronka zawiera ciut błędów np. w nazwie leków, a castangus jest często krytykowany. No i niestety komentarze pod tym artykułem są przygnębiające :sorry: Aaa w którymś znalazłam info, że po przytulankach skutecznym okazało się leżakowanie przez ok 1/2 h, więc próbujmy kobitki ;-)

Kasik36 jak burza? Który sposób skuteczny? Może po prostu po ludzku wleź pod kołdrę ;-)

aa jeszcze chciałam powiedzieć że mój pęchol miał dziś 25 mm - na oko zgadłam po czym dr zmierzył i mówi że faktycznie 25 mm ;-) Szkoda jednak że wybrał sobie akurat ten jajnik....

Dobrej nocki!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej Ewis:tak: Ja już jestem po pierwszym zastrzyku:tak: i mam takie same myśli jak Ty, do mojego M przyjeżdża przyjaciel i będzie 3-4 dni, od piątku do chyba wtorku. Myślę że punkcję będę mieć około 10-12 dc a transfer 2-3 dni później.
Też będzie %%% ale plemniki które będą do ivf sa wyprodukowane 3 miesiące temu:sorry:Wiadomo że byłoby super jak by % nie było no ale to nie jest standardem, więc może nie zaszkodzi:sorry:
 
witajcie wieczornie!

Jane- robiłam wymazy na obeznośc chlamydii, ureaplasmy i mycoplasmy. wyniki odbieram w piątek.

Czyli co , nie decydowac sie lepiej na IUI jak nie mam hsg zrobionego?
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta "psie" sposoby nie pomagają więc zastosuję ludzkie - ciemne rolety, zamkięte okno i głowa pod kołdrę :-);-):-D Burza idzie bokiem, słabo grzmi ale sporo błyska, nie wiem co gorsze :szok:
 
kasiaczek mnie serio nic nie zdziwi ... ja się nie spodziewałam, że będę mieć niedrożne bo nie miałam żadnych "problemów", które mogłyby to spowodować a jednak... także ja bym na twoim miejscu to zrobiła. Wiem, że to dodatkowy koszt ale cóż poradzić?? Może zapytaj o skierowanie na szpitala ... nie wiem czy on może wypisać?

smerfeta szkoda, że nie ten co trzeba... mnie dalej tak ta prawa strona boli... i jak znam moje szczęście to pewnie właśnie z prawego będę mieć owulkę czyli też dupa:-(

kasik nie bój się burzy ... ja uwielbiam burze:tak: ale tylko jak jestem w domu:-p

gizas ty się martwisz %% a ja gorączką... jak nie urok to sraczka... zawsze coś... ale na pewno wam super chłopaki wybiorą;-)
ewis fajnie, że wypoczęłaś:tak:
 
Kasik36 testujesz już w sobotę?:-) ja pierdziu, u mnie w tym zacofanym mieście w sobote laboratoria są nieczynne:eek: a jak zrobię betę w poniedziałek to i tak wynik dopiero we wtorek...:crazy: a jak się czujesz?
Bo mnie standardowo sutki bardzo bolą no i moja twarz!! masakra!! powyłaziły mi jakies dziwne rzeczy, to nie krosy tylko takie jakieś"parchy" takie czerwone wybroczyny,nawet nie idzie tego zatuszować fluidem bo mi zaraz plamy wychodzą:tak: pewnie progesteron jest za to odpowiedzialny:-)
smerfeta działajcie ostro;-)trzymam kciuki za natural:-)
 
reklama
Do góry