reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Pole bardzo mi przykro,życzę żeby drugie maleństwo rowijało się prawidłowo, musi:-)
kasik36 ja po bromergonie chodziłam do tyłu:-D straszne bóle i zawroty głowy, byłam dosłownie nacpana:-)
 
reklama
CZEŚĆ!!!!!!!!podczytuję was od kilku dni dziewczyny......i mam takie pytanie...jakiego lekarza,jaka klinike wybrac do iui?????...my staramy się o dzidzię ponad 1,5 roku......i w ciążę nie zachodzę......jestesmy zdecydowani na iui,ale nie wiemy która klinika,jest ok???,jaki lekarz itd????.....bardzo bym chciała wiedzieć kogo polecacie,z kogo jesteście zadowoleni???..dodam,że mieszkamy w okolicy Wrocławia......ale nawet jak trzeba bedzie jechac 500 km.to nie ma problemu,pojedziemy.Z góry dziękuję.
 
Cześć Dziewczyny:)

Kasica: witamy na forum:)a chodzisz do jakiegoś lekarza? Miałas robione jakies badania? I w ogóle? Jak wyglada dokładniej historia Wasza?:) ja jestem z Wrocławia i chodzę prywatnie do lekarza który robi mi IUI na NFZ, jest bardzo fajny i sie angażuje, no ale póki co jakoś nie wychodzi nam:/ ostatnio mi powiedział ze jeszcze dwa razy próbujemy IUI i jak nic to niestety bedzie musiał mnie odesłać do innego lekarza. Wiec jesli tu mi sie nie uda to przenosimy sie do Invimedu...
 
hej!!!!jestem po poronieniach(4).....w pierwsze ciąże zachodziłam bez problemu,praktycznie od razu...tylko był problem z donoszeniem.....z polecenia kolezanki jezdze do warszawy do cudownej pani dr.która skierował mnie na mase,mase badan......wynik mam ok!!dodam była robiona drożnośc,histeroskopia,wszystko jest w porzadku....dr.przepisał mi odpowiednie leki,takie które mam zaczac brac jak tylko w ciąże zajde,takie ,abym kolejny raz nie poroniła itd...i od tego czasu ciąży nie ma......jakis czas temu mój mąz zrobił wyniki nasienia...(tez do warszawy do androloga jezdzimy)i wyszło,ze ma stan zapalny i bakterie...kilka mc.walczyliśmy z bakterią...i miesiąc temu udało sie!!wynik posiewu był ujemny!!tylko,ze jego plemniki,za wolno sie poruszają...dr.powiedział,ze to prawdopodobnie przez to,ze bakteria była:(...w czerwcu ma zrobic badanie ogólne nasienia i jedziemy do dr.z wynikiem....jesli bedzie taka konieczność to dr.przepisze mu leki,na popraw ruchu plemników!!
 
Wiem ze we Wrocławiu dr G z invimedu ma bardzo dobre opinie i jest skuteczny, ale z tego co sie orientowalam to dopiero na lipiec są jakieś wolne miejsca:| okres oczekiwania jest bardzo długi. To będzie Nasz wybór jeśli z moim obecnym jeszcze 2 IUI sie nie udadzą:/ aż do Warszawy jeździcie? Daleko;)
 
yoanna ogromne Gratuluję i na bank będą bliźniaki :-)

Pole strasznie mi przykro, ale tak jak dziewczyny napisały odpoczywaj i daj o was.

genna mam namiary na dwóch lekarzy, oczywiście są z polecenia Wasilewski i Sobociński, o pierwszym trochę słyszałam a o drugim nic ale ponoć bardzo dobrymi lekarzami są, kurcze idąc do innego lekarza mam wrażenie jak bym ''zdradziła" naszego doktorka.. głupie to odczucie.
 
tak Dagna jezdzimy do warszawy...no jest kupe km.ale cłowiek wszystko by zrobił,dla dzidzi!!!...zobaczymy jakie mąż bedzie miał wyniki nasienia......jak dr.przepisze mu tabletki na popraw ruchu,to wiadomo,ze ruch nie bedzie lepszy za tydzien,tylko tez troszke czasu trzeba bedzie....wiec lipiec,sierpien,wrzesien..wchodzi w grę.
 
Kasia 82 witaj:)
lebara a ty chyba mialas odpoczywać i bawić bratanka?!:) tez słyszałam dużo o wasilewskim i w necie ma dość sporo dobrych opini, są tez złe no ale wiadomo. Heh tylko nasz nie ma negatywnych :) więc śmiało próbuj:) moze jakies inne rozwiazanie podzruci;)
 
genna he he młody właśnie śpi, ale jest przeszczesliwy bo ma dwie dodatkowe osoby do zabawy.
No właśnie to opinie negatywne :/ dla świętego spokoju pójdziemy zobaczymy co powie inny ale do wasniewskiego jakoś nie jestem mega przekonana bo czytałam że jest ok ale jak ma zająć się pcos to już gorzej.ale mąż mnie zamawia wiec ok.
 
reklama
Do góry