reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Genna kurcze strasznie mi przykro, że nie udało się, miałam nadzieję że Twój maluch jednak będzie starszy od mojego...kurcze no;/ co do staranek powiem szczerze, że jakoś opadły chęci, a może po prostu w końcu wyluzowałam....nie ma takiej presji, że wróciliśmy to od razu do dzieła....byłam rano u doktorka ale długo coś nie przychodził i po 30 minutach musiałam uciekać do pracy, zadzwoniłam i powiedziałam że dłużej nie mogę czekać no i jak zdążę to podjadę później.

Po weekendzie strasznie trudno było wrócić do pracy, było cudownie :) nawet przeszło przez myśl aby faktycznie spakować się i przeprowadzić do Norwegii, zupełnie inne życie, spokojniejsze itp.
Bratanek przeszczęśliwy, na 4 dni zapomniał o rodzicach było tylko ,, ciociiiiiiiii'' :D:D:D
 
ja po 15 będe miała wieści.
no to 3mam kciuki za dobr3e wieści :) i seksik na szkiełku :) hmmm tylko kto za mnie popracuje :)

Genna kurcze strasznie mi przykro, że nie udało się, miałam nadzieję że Twój maluch jednak będzie starszy od mojego...

Lebra no trudno to ty będziesz pierwsza i przetrzesz szlaki, ale spoko ok 16 czerwca kolejna iui :) jak dodzwonię się do doktorka, bo potrzebuje receptę na clo :)
 
No wlasnie Dagna, naczelna optymistka forum tez musi skads brać energię i optymizm...proponuje z iui:-)
A u nas to różnie, jednego dnia są pełne obroty np. wsiadamy do samochodu i jedziemy 900km, a drugiego nie ma komu szklanki umyć.
Genna trochę trafilas...bo kawa mnie odrzuca totalnie, nawet zapach. Dwa razy wydawało mi sie, ze mam ochotę i po dwóch lykach ladowala w zlewie.

Pelna a ja nawet myślałam, ze Ty numer nam wywinelas i po kryjomu poszłas rodzic. Wiem, ze jeszcze trochę za wcześnie, ale biorac pod uwagę Twój balangowy tryb zycia to...
A poważnie to zazdroszczę kondycji i ze nie jesteś ociezala chociaż w ciazy;-)
 
Dagna, jeszcze nie wiem kiedy iui. Jeśli wszystko ułoży się tak jak powinno to pewnie ok 17 czerwca... i będę musiała przełożyć wizytę u alergologa ehhh swoją drogą i tak głupio mi przed alergologiem bo już w 2010 roku prosiłam o leki łagodne by ewentualnej ciąży nie zaszkodzić... i teraz znowu to samo powiem... żenada :sorry: :zawstydzona/y:

Pełna to Ty elegantka pełną gębą na weselichu!!! niewielu udaje się całą noc w szpilkach wytrzymać :)
Blue, wracając do domu będę przebierać nogami ze zniecierpliwienia i gdy w domu dopadne neta zaraz sprawdzę co u Ciebie. Mooocno trzymam kciuki za 3 piękne zarodeczki!!!

Kumpela poszła do naprocentrum i tam ginka powiedziała jej że właściwy progesteron po owu powinien wynosić 20 a ja zawsze mam prawie 11 :shocked2::szok: niby w widełkach mieszczę się, ale te widełki to chyba tak jak przy tsh...
 
Cześć dziewczynki :-) W pracy tyle roboty, że nie wiem w co ręce włożyć i tak odkładam na później większość bo słoneczko ślicznie świeci i kawka na dworze taka smaczna ;-)
Widzę, że zakupki Was bardzo interesują, więc zaspokoję Waszą ciekawość (Pole, Smerfeta, genna) i pochwalę się co kupiłam. Byłam w Fashion Hause bo były duże wyprzedaże i tak wydając prawie pół wypłaty kupiłam: 2 pary Levisów, pasek i szalik Levisa, sandały Gino Rossi, 3 pary stringów z Triumpha, 3 bluzeczki z Monnari, 2 bluzeczki z DanHena, sukienkę z DanHena, 5 par stopek z Reeboka i Pumy. I to chyba wszystko bo już się pogubiłam :-);-):-D M też się obkupił, łaził po sklepach sam prawie 5 godzin, jak na niego to sukces :szok:

Blueskye z niecierpliwością czekam na wieści.

Smerfeta szkoda, że naturals się nie udał :-( Może kolejna IUI w końcu się powiedzie, tego Ci z całego serca życzę. Będziesz miała IUI tydzień po mnie bo ja około 10 czerwca.

A ja właśnie wciągnęłam cały talerz pierogów ze świeżych truskawek z bitą śmietaną, mmmmmm .... pycha. Ale mnie rozpieszczają :-)
 
Ostatnia edycja:
Kumpela poszła do naprocentrum i tam ginka powiedziała jej że właściwy progesteron po owu powinien wynosić 20 a ja zawsze mam prawie 11 :shocked2::szok: niby w widełkach mieszczę się, ale te widełki to chyba tak jak przy tsh...

smerfeta ja zawsze miała ok 7 , a teraz cieszyłam się jak głupia że miałam 16 , czyli co i tak za mało:/ ale same wiemy że co lekarz to inna teoria, ja gdzieś słyszałam że powyżej 10 powinien być.
 
Pole; wiesz raz bedzie gorzej raz lepiej, ważne ze nie jest nijak...:) poukłada sie wszystko:) ja to wiem! I wiedziałam od samego początku:*

Smerfeta: lekarzem sie nie martw:)moze juz zapomniał?:p ja jesli dobrze wszystko bedzie to 9,10,11 czerwca jakoś tak jak patrzę na kalendarz powinnam miec IUI:)

Blue: jak u Ciebie??

Pełna: no ruszam ruszam bo stoję w miejscu:(

A tak z innej beczki:D wy o ciuchach a ja o wadze:D schudlam kolejne 2,5 kg:D czyli juz mam 61,5:D jeszcze 8-9kg:|
 
reklama
Dziewczyny skupcie swoją energię i dobre mysli na Blue, bo nie jest dobrze.
Tak osobiście i mocno Was proszę!!!
 
Do góry