reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Jane nie wiem czy jest sens cokolwiek poprawiac w waszych plemniczkach skoro jest ich aż 200mln, to mega dużo, nawet jeśli morfologia jest słabsza to i tak ma co zapładniać...wiesz czasami nie udaje się tak po prostu, na moje to raczej nie jest wina plemniczków...morfologii to za bardzo nie poprawisz, a ruchliwość to można poprawić l-karnityną w dawce min. 1000mg , nam pomogła l-karnityna
Kasik36 jak poszłaś tam za lekarzem to inna sprawa, bo to lekarz leczy a nie klinika, ja wiem że dziewczyny podchodzące do ivf tam narzekały, ale to dlatego że były w tym programie do skutku i wtedy traktowali ich taśmowo, każdą tak samo, a przeciez każde nieudane ivf wpływa na psychikę...ale Ty nie podchodzisz do ivf ( i nie będziesz musiała podejsć :-) ) więc się nie stresuj kochana...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pole dziękuję za wyjaśnienie, też mam nadzieję, że najważniejszy jest lekarz a nie klinika. Gdyby pracował w innej klinice poszłabym do innej :-) A lekarka "wróżka" zmarnowała Ci 2 lata, szkoda :-( Ja jak poszłam pierwszy raz do mojego to od progu powiedziałam, że mam 36,5 i czy nie za stara jestem a on w śmiech ale tak pozytywnie:-) Wytłumaczył rezerwę jajnikową o której nie miałam pojęcia, nawet wykresy mi rysował ;-)powiedział, że to sprawa indywidualna i że nie będzie wróżył z fusów tylko musi mieć moje AMH. Powiedział, że zna przypadki kobiet po 40-tce, które mają bardzo ładne AMH, oczywiście w większości przypadków znacznie zmniejsza się ono po 35 roku życia ale nie u każdego akurat od tego wieku, u jednych wcześniej u drugich później. Tak więc wytłumaczył mi jak blondynce :-D którą nota bene jestem ;-) Na razie mu ufam, nie mam innego wyjścia :-) Znam dziewczyny, którym się u niego udało więc wierzę, że dla mnie też kiedyś zaświeci słońce :tak::tak::tak:
 
No wlasnie Kasik ja za swoją lekarka poszlabym choćby pracowała w osiedlowej piekarni...
A ta moja kolezanka pielęgniarka wytłumaczyła mi tylko dlaczego tyle ludzi przeniosło sie do Gamety, sama nie leczyła sie nigdy na nieplodnosc, a jej dzieciaki to juz prawie dorosłe.
Ja sama tez nie byłam nigdy w Gamecie, więc opinia zaslyszana.
Za to Novum warszawskie uważam za świetne i profesjonalne miejsce.
Tylko po co ja Ci to pisze skoro następna iui Twoja;)
 
Pelna powiedz mi jeszcze od kiedy zaczął Ci sie pokazywać brzuszek? Bo trochę jestem porazona prędkością...wiem, ze jak macica sie przygotowywała na dwójkę to moze być inaczej, ale moze ja po prostu tyje na potęgę?
I jeszcze jedno, czy puchlas? Typu nogi np.
 
Dzięki gennie(dzięki Ci kochana kobieto) udało mi się zapisać na te bezpłatne konsultacje w Gdyni, jesteśmy zapisani na 11 do doktora Szymczyka, jestem ciekawa co powie mi inny lekarz.
 
Dziewczynki na poprawę nastroju 2 kawały

1. - Romek idziesz ze mną do Henia pogratulować mu? dziecko mu się urodziło.
- A co ma?
- Wyborową.
2. Mail wysyłany po weekendzie majowym:
Uwaga - ktokolwiek pozostawił swoją żonę u mnie w ogrodzie po wczorajszym grillu, proszony jest o jej natychmiastowy odbiór.
Nie to, żeby przeszkadzała ale moja wraca dzisiaj z pielgrzymki ...

bezNazwy2.jpg

 

Załączniki

  • bezNazwy2.jpg
    bezNazwy2.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 30
patuska dzięki :)
salfazin m brał ale tylko jedno opakowanie a potem przerzuciłam go na bioselen + cynk bo ponoć bardzo dobry i jeszcze brał l-arganinę bo to na ruchliwość dobre ... ale nic to nie dało a brał te witaminy przez rok (plus przez kilka miesięcy wit. C, koenzym q10 i inne).... niestety mój m z tych co wyszpera wszystko w necie i znalazł opinie, że czasami te witaminy dają odwrotny efekt niż zamierzony więc póki co nie bierze żadnych witamin.
A Twój m coś bierze? jak jego wyniki?
słyszałam jeszcze o androvicie ale tego nie brał.

pełna no własnie dlatego, że ma ich tak dużo to mój gin stwierdził, że nie ma co kombinować bo można tylko zaszkodzić bardziej.

kasik dobre:-D:rofl2::-D
 
moj ma ogolnie bardzo dobra ruchliwosc morfolgie super ale ilosc jest mniejsza bo 11 mln/ml a norma to 15,ale ze lekarz mowil ze ruchliwosc jest b.dobra i morfologia ot nie ma co sie zamartwiac. Moj bral wit c folik,nad salfazinem nadal sie zastanawiam i wstrzymuje. Poczekam jeszcze do powtorzenia badan. jakby byly gorsze albo takie same to na ilosc plemnikow cos mu zaserwuje.
 
reklama
jane, patuska -mój m miał kiedyś brać, salfazin, kompleks witamin (androlog), a potem ginekolog H. powiedział, że może brać androwit, witamine c i e w większej dawce lub proxeed. Ten proxeed to b.drogi bo chyba 200zł za 30saszetek, brał kilka opakowań ale i tak d...a więc przestałam to kupować i oda czasu do karmiłam go androvitem.
 
Do góry