reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ja mam podobny problem z synkiem Adasiem

Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
2
Mój synek też sika kiedy śpi w nocy i w dzień -ma prawie 4 latka. Problem w tym że obudził sie rano i miał jak zwykle mokro ale dodatkowo nasikał jeszcze raz siedząc w łóżeczku i dopiero przestał gdy powiedziałam "co robisz, szybko do łazienki' powstrzymał się i pobiegł. Jest zdrowy co do przeżyć psychicznych i ch nadmiaru to może ale czemu potem nasikał znowu siedząc?
 
reklama
Monika P_ ja też mam synka ale trochę starszego od Twojego i do tej pory czasami mu się zdarzy, że w nocy nasiusia do łóżka. Nie wolno na dziecko krzyczeć za to ani karcić. Najlepiej przytulić i powiedzieć że nic się nie stało. Bo jak krzykniesz to ze strachu może znowu sie posiusiać. Jeśli zdarza się to sporadycznie to nie musisz się martwić, bo on jest jeszcze mały i ma prawo mu się zdarzyć. Chłopcy podobno dłużej moczą się niż dziewczynki. Jeśli bardzo Cię ten problem niepokoi to zgłoś to swojemu pediatrze lub zrób synkowi badanie moczu bo może mieć faktycznie jakiś problem z pęcherzem lub z nereczkami.

Cierpliwości i wytrwałości życzę A.
 
Dziękuje za wsparcie. Jest już lepiej z moim synkiem chodź w nocy wstaje by zaprowadzic go do łazienki. Co do badań to kontrolne zrobię 'lepiej dmuchac na zimne'. Pozdrawiam 8)
 
Witaj Moniko, jak będziesz chcizła porozmawiać to wal jak wdym. Daj znać co z wynikami. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam A
 
Do góry