reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak i w co ubrać maluszki

reklama
I ja też wypełniłam, powodzenia! Wg mnie w 4 pytaniu mogłaby być możliwość wielokrotnego wyboru.
 
Dziekuje za wypełnienie i cenne uwagi. Niestety teraz juz nie moge zmienic formy pytania, bo ta funkcja teraz juz nie jest aktywna.
 
oprocz wielokrotnego wyboru w niektorych pytaniach, mialam problem z tym, ze czesto pojawialo sie stwierdzenia : polska marka itp a mieszkam w UK... ale wypelnione ;)
 
Wypełniłam z zainteresowaniem:-) Uważam, że mimo szerokiej oferty produktów dla dzieci, często trudno znaleźć to, czego się szuka i nowa propozycja jak najbardziej pożądana:tak:
 
Dlatego "polska marka " i tego typu okreslenia, ze firma miala by byc polska i produkowac polskie produkty, stad chcialabym wiedziec jaki jest stosunek wlasnie do polskich marek.
Dziekuje za wypelnianie no i tez za dobre slowo. Takie odpowiedzi przekonuja mnie do tego, ze jednak był by to dobry pomysł. Wciąz jeszcze sie waham, bo wiadomo, ze trzeba by zainwestrowac sporo w taką dzialalnosc. Dlatego wszelkiego typu uwagi są dla mnie bardzo cenne. Maci eracje co do tych udziwniomnych rzeczy, ja też wlasnie tak uważam. Czasem chce kupic cos po prostu a to ma dodatkowo jeszcze 5 innych funkcji. Ostatnio chcialam kupic synkowi klocki takie po prostu duze elementy dla półroczniaka no i niestety wszystkie graja, tańczą recytują...a zwykłych klockow brak
 
Mam dokładnie takie samo zdanie. Nie od dziś wiadomo, że maluchy najlepiej lubią bawić się zwykłymi przedmiotami - walić łychą w miskę albo coś w tym stylu. Generalnie zabawki, które dają wiele możliwości, można nimi stukać, kulać, przestawiać, brać do buzi.

Nie wiem kto wymyślił zabawki typu jakaś wielka skrzynka z jakimiś świecąco-grającymi bajerami. Gdyby ktoś, kto to projektuje znał się na psychice dziecka, wiedziałby, że dla malucha to jest po prostu jedna nieciekawa bryła, z którą nic więcej nie można zrobić, poza spojrzeniem, poklepaniem, a następnie próbą dobrania się do kabla albo gniazdka;-)

Pomijam już cenę oraz fakt, że zabawka gra, dopóki zniecierpliwieni rodzice nie wyjmą baterii;-)

Sama też ostatnio poszukiwałam zwykłych poczciwych prostych klocków, znalazłam, ale stwierdziłam, że tradycyjne zabawki robią się czymś w rodzaju unikatów i są przeznaczone chyba tylko dla snobów (komplet drewnianych klocków - 75zł). A nie rozumiem po co zmieniać to, co od wieków jest sprawdzone i dobre...
 
reklama
Do góry