reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Dziewczyny moj Antoś zasypia o 19:30-20:00.....śpi ładnie,ale tylko do 4 gora 5 nad ranem...tym porannym wstawaniem jestem potwornie zmęczona......budzi sie,je i juz jest gotowy do zabawy.....Proszę pomozcie mi moze ktoraś z Was miała podobny problem i jakoś sobie z tym poradziła.....Jak Go tego oduczyć....? Żeby chciał pospac chociaz do 7.......PROSZĘ o pomoc....
 
to i ja poproszę numery 4,5,6,7 i 8
a może któraś dziewczyna która już dostała te książki od AGI prześle je dalej żeby ułatwić jej wysyłanie?
mój email madridania@op.pl
ja mogę komus podesłać język niemowląt bo to już mam
 
Aneczko ciesz się, że tak ładnie Ci dzidzia śpi.
Mój Przemko dłuuuugi czas budził się w nocy 3-4 razy (rekord to 15:no:)
teraz ma 9 miesięcy i przespane do 6 rano nocki mogę policzyć na palcach ręki
 
reklama
aneczko zazdroszczę Ci normalnie!!! Mój budzi się w nocy co pochwile i muszę do niego wstawać!!!! 5-6 rano koniec spania a ja mam oczy spuchnięte!!!
Wiesz na Twoim miejscu starałabym się iść spać mniej więcej razem z dzieckiem (wiem że napewno masz dużo do zrobienia w domku) ale to jak narazie jedyne rozwiązanie żebyś się wyspała!!!!!! albo dawaj dziecko pózniej spać!!!
 
Do góry