reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak podać gastrolit?

reklama
Moja córa ani gastrolitu ani Orsalitu nie chciala. Moim zdaniem Orsalit jest jeszcze gorszy od gastrolitu, różni się tylko tym że nenci zapachem (pachnie pysznie-bananowo, w smaku taki jak gastrolit). dziecko (przynajmniej moje) zachwyciło się zapachem, wzięło duży łyk po czym zwymiotowało i od tamtej pory nie chce pić i jeść niczego, co związane jest z bananem:baffled:! Gastrolit ,tak jak koleżanka wcześniej, podawałam po jednej łyżeczce co kilkanaście minut.
 
ja też podawałam gastrolit łyżeczką kiedy byliśmy w szpitalu, Olek potrafił w ten sposób pić butelkę za butelką, ale podawałam częściej niż co kilkanaście minut - siedziałam przy nim cały czas z tą łyżeczką i dawałam, aż się chyba przyzwyczaił do tego smaku. Fakt, że był wtedy sporo młodszy, ale coś, co pewnie sprawdziłoby się i teraz, to urozmaicanie tego podawania, na przykład nabierałam z butelki taką zwykłą strzykawką, i potem na łyżeczkę, to było dla niego nawet zabawne :)
 
moja córa jakaś dziwna, taki mały hipochondryk rośnie starczy powiedzieć ze to lekarstwo i ona cala szklankę na raz wypija.:-D
 
reklama
Kiedyś próbowałem podawać dziecku Gastrolit, ale podobnie jak u Ciebie miałam z tym duży problem. Zuzia za żadne skarby nie chciała go tknąć. Próbowałam mieszać z innym napojami ale nic z tego. Farmaceutka w aptece poleciła spróbować Orsalit. Kupiłam o smaku malinowym i okazało się, że że to był strzał w dziesiątkę
 
reklama
Do góry