reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

jak podać gastrolit?

reklama

AsiaKC

Just mama
Rozwiązania
0
Ja podawałam łyżeczką. Po jednej dwie co kilkanaście min.
Ale Orsalit rzeczywiście jest lepszy.

Mamma84

Zaciekawiona BB
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
Moja córa ani gastrolitu ani Orsalitu nie chciala. Moim zdaniem Orsalit jest jeszcze gorszy od gastrolitu, różni się tylko tym że nenci zapachem (pachnie pysznie-bananowo, w smaku taki jak gastrolit). dziecko (przynajmniej moje) zachwyciło się zapachem, wzięło duży łyk po czym zwymiotowało i od tamtej pory nie chce pić i jeść niczego, co związane jest z bananem:baffled:! Gastrolit ,tak jak koleżanka wcześniej, podawałam po jednej łyżeczce co kilkanaście minut.

ithildin

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja też podawałam gastrolit łyżeczką kiedy byliśmy w szpitalu, Olek potrafił w ten sposób pić butelkę za butelką, ale podawałam częściej niż co kilkanaście minut - siedziałam przy nim cały czas z tą łyżeczką i dawałam, aż się chyba przyzwyczaił do tego smaku. Fakt, że był wtedy sporo młodszy, ale coś, co pewnie sprawdziłoby się i teraz, to urozmaicanie tego podawania, na przykład nabierałam z butelki taką zwykłą strzykawką, i potem na łyżeczkę, to było dla niego nawet zabawne :)

Rozwiązania
0
mi podowiedziała koleżanka, że mam podawać Orsalit zimny i przez słomkę! i faktycznie jest to dobry pomysł

Donatella

mama Kacperka
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
U nas też pomogła słomka.Kacper wciągał przez nią każdą ilość :tak::tak::tak:

aniolek20k

Fanka BB :)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
moja córa jakaś dziwna, taki mały hipochondryk rośnie starczy powiedzieć ze to lekarstwo i ona cala szklankę na raz wypija.:-D

reklama
Rozwiązania
0
Kiedyś próbowałem podawać dziecku Gastrolit, ale podobnie jak u Ciebie miałam z tym duży problem. Zuzia za żadne skarby nie chciała go tknąć. Próbowałam mieszać z innym napojami ale nic z tego. Farmaceutka w aptece poleciła spróbować Orsalit. Kupiłam o smaku malinowym i okazało się, że że to był strzał w dziesiątkę

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry