reklama

jak podać gastrolit?

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez karolka.kaw, 23 Październik 2008.

1. karolka.kaw

karolka.kaw Początkująca w BB

jak radzicie sobie z wmuszeniem gastrolitu dziecku?:wściekła/y:już nie wiem co robić a muszę go podać

2. Ewwa_33

Ewwa_33 Początkująca w BB

kup Orsalit. To to samo a jest specjalnie dla dzieci.

3. reklama
  4. AsiaKC

AsiaKC Just mama

Ja podawałam łyżeczką. Po jednej dwie co kilkanaście min.
    Ale Orsalit rzeczywiście jest lepszy.

5. Mamma84

Mamma84 Aktywna w BB

Moja córa ani gastrolitu ani Orsalitu nie chciala. Moim zdaniem Orsalit jest jeszcze gorszy od gastrolitu, różni się tylko tym że nenci zapachem (pachnie pysznie-bananowo, w smaku taki jak gastrolit). dziecko (przynajmniej moje) zachwyciło się zapachem, wzięło duży łyk po czym zwymiotowało i od tamtej pory nie chce pić i jeść niczego, co związane jest z bananem:baffled:! Gastrolit ,tak jak koleżanka wcześniej, podawałam po jednej łyżeczce co kilkanaście minut.

6. ithildin

ithildin Fanka BB :)

ja też podawałam gastrolit łyżeczką kiedy byliśmy w szpitalu, Olek potrafił w ten sposób pić butelkę za butelką, ale podawałam częściej niż co kilkanaście minut - siedziałam przy nim cały czas z tą łyżeczką i dawałam, aż się chyba przyzwyczaił do tego smaku. Fakt, że był wtedy sporo młodszy, ale coś, co pewnie sprawdziłoby się i teraz, to urozmaicanie tego podawania, na przykład nabierałam z butelki taką zwykłą strzykawką, i potem na łyżeczkę, to było dla niego nawet zabawne :)

7. renatek24

renatek24 Początkująca w BB

mi podowiedziała koleżanka, że mam podawać Orsalit zimny i przez słomkę! i faktycznie jest to dobry pomysł

8. Donatella

Donatella mama Kacperka

U nas też pomogła słomka.Kacper wciągał przez nią każdą ilość :tak::tak::tak:

9. aniolek20k

aniolek20k Fanka BB :)

moja córa jakaś dziwna, taki mały hipochondryk rośnie starczy powiedzieć ze to lekarstwo i ona cala szklankę na raz wypija.:-D

10. reklama
  11. Maggy1

Maggy1 Początkująca w BB

Kiedyś próbowałem podawać dziecku Gastrolit, ale podobnie jak u Ciebie miałam z tym duży problem. Zuzia za żadne skarby nie chciała go tknąć. Próbowałam mieszać z innym napojami ale nic z tego. Farmaceutka w aptece poleciła spróbować Orsalit. Kupiłam o smaku malinowym i okazało się, że że to był strzał w dziesiątkę

Poleć forum