reklama

jak przestawić dziecko z piersi na butelkę

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez gosia9314, 29 Październik 2007.

1. gosia9314

gosia9314 Początkująca w BB

witam wszystkie mamy,jestem mamą o

2. gosia9314

gosia9314 Początkująca w BB

witam wszystkie mamy od d łuższego czasu próbuję przestawic mojego synka na butlę ale ciągle nic. Wojtuś ma osiem miesięcy i nie chce słyszeć o butelce, próbowałam już chyba wszystkiego kaszki,budynie, sciąganie pokarmu i nic, chce tylko cycusia! od marca chcę wrócic do pracy i do tego czasu musze sobie jakoś z tym poradzić. Może któraś z was miała podobny problem?

3. reklama
  4. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

ja pomalu teraz zaczynam,ale sama jeszcze nie jestem dobrze gotowa na to,dzisiaj dalam antoskowi butelke zamiast cysia i o dziwo,chociaz on ni umie smoka ciagnac to jakos to mleko wypil i mu smakowalo.dla mnie najgorsze sa noce,bo on tylko przy cysiuz zasnie i jak sie przebudza to bez cysia nie ma mowy o spaniu,tylko placz.czasami mam wrazenie,ze cala noc jest przyssany...

5. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

No coz ja musialam z dnia na dzien przestawic bo sie rozchorowalam; Poprostu rano zamiast cyca butla, a mala wrzask a co i ciaganie za bluzke, ale bylam ne ugieta. 4 godziny wrzasku a potem bez problemu wypila cala butle, wieczorem juz bez rzadnych oporow wypila butel i cycek poszedl do lamusa
    trzeba byc konsekwentnym i stanowczym.

6. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

to powiem ci MONIA ze poszlo ci jak z platka.u mnie chyba z dniem nie bedzie najgorzej,bo dzisiaj np wypil,ale ja mam ogromny problem z noca.mimo kaszki i tak musi byc cysio,bo nie ma mowy,zeby wrzaskow nie bylo i zasniecie z cysiem w buzi.potem jak sie przebudza tez cysio w buzi,zeby zasnal.probowalam go wziac na rece i utulac,ale nie ma takiej opcji.porazka, moja porazka

7. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

No niestety bez placzu to to sie nie obejdzie. bedzie ciezko no ale trzeba to jakos przetrzymac. trzymam kciuki aby sie Wam udalo

8. Annie

Annie Mama Bartka i Tomka

Ja na początku podawałam swój pokarm w butelce, a z czasem pół na pół z Bebiko. Teraz na noc żeby lepiej spał podaję tylko Bebiko.

9. aneta001

aneta001 Zaciekawiona BB

ja też jestem na etapie wprowadzania butelki.niestety na razie z marnym skutkiem.o sztucznym mleku mogę zapomniec bo wypluwa a krowie ostatnio trochę wypiła ale bez cyca się nie obędzie zwłaszcza wieczorem bo przy nim zasypia i jak justynka1 mam wrażenie że jest całą noc przyssana.powoli małymi krokami nam się uda.życze wam mamuśki powodzenia ,najlepiej to bez płaczu naszych maleństw

10. reklama
  11. Annie

Annie Mama Bartka i Tomka

Mój też na początku wypluwał gdy podałam mu Bebiko 1 Omneo. Mąż kupił przez pomyłkę gdy wysłałam go po Bebiko 1, bo jak stwierdził kupił najlepsze (ale na pewno nie najsmaczniejsze. Ja wąchałam i nawet próbowałam i też bym tego nie wypiła. Musiałam mieszać ze zwykłym Bebiko 1

12. marcela kl.

marcela kl. Fanka BB :)

ja też przezywam to co Wy.. niestety za mnie zdecydowała choroba.. posypało sie na mnie ze hej.. w zeszłą srode ból korzonków nie pozwolił n awstanie z łózka.. mąz zawlókł mnie do lekarza..:wściekła/y: no i zastrzyki 5 dni, odstawienie od piersi i zakaz podnoszenia.. nie miałam wyjscia i zawiozłam małego do rodziców.. tam był do niedzieli.. ja przeyjezdzałam w odwiedziny a wieczore wracałam.. i zasypiął prawie dobrze.. w dzien w wózku wieczorem z butla herbatki bo nie chce mleka.. w niedziele wziełam go do domu.. 1.5 godziny płaczu przed nocnym zanieciem,, serce az mi pekało w koncu zapłakany zasnał na moim brzuchu( cycki zawiazane bandazami) druga noc troche lepiej ale ja nie moge przełknac sliny.. ide do lekarza.. angina ropna.. z dala od dziecka zeby nie zarazic i we wtorek znów powrót do dziaddków.. pierwsza noc płakał i wołał mnie w nocy. a ja tak strasznie tesknie.. jutro musze tam pojechac bo zwariuje.. moze jak bede lepsza to go juz zabiore.. to odstawienie to trauma dla nas dwojga:sad:

Poleć forum