reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

K

kasiulka0901

Gość
Nasz emaluszki rosna, zdobywają nowe umiejętności :tak:
Ciekawe jak się bawicie z maluszkami:tak: i co dzieciaczki lubią najbardziej.

Rochu lubi masaż leży sobie na moich kolanach na brzuszku, a ja masuję i mówię:pędzą konie po betonie...
Łaskotki ma nieprzeciętne i chichra się strasznie, jak go połaskoczę.:happy:
Lubi tańczyc i słuchac jak śpiewam;)
ma nawet kilka ulubionych piosenek:tak:

i hitem nadal jest lusterko chichra się bardzo jak tylko widzi nasze odbicia lustrzane.
 
reklama
no to moj aryan bawic sie bawi :-)ale bardzo szybko mu sie to nudzi:-plubi sie bawic na swojej macie i kluczykami ale jak tylko mu cos nie wyjdzie to zaraz sie nerwi :tak:a spiewac tez mu spiewam tylko ze do snu aaa aaa aaa byly sobie kotki dwa:-D nic innego nie znam:-p wstyd:zawstydzona/y:no i lubi jak go laskocze jak sobie no i warjujemy:-)
 
Lena zajmuje sie soba cale 5 minut. Normalnie trzeba ja zajmowac, mowic, spiewac, pokazywac, zabawiac.mam nadzieje, ze niedlugo jej sie odmieni i gdy ona bedzie zajeta zabawa ja bede mogla sie chociaz troche pouczyc.
Dziewczyny, znacie moze jakies sposoby, ktorymi mozna na troszke dluzej maluszka zajac??
 
Rochu pod łukiem- playgym potrafi lezec i się bawic spokojnie z 20 minut.
Czasami musze zerkac co robi bo potrafi obrócic się o 180 st. w bardzo krótkim czasie.:tak:
 
Filip lubi leżeć w łóżeczku pod zwykłymi grzechotkami na gumce (takie jak do wózków-zawiesilam mu nad łóżeczkiem) i wali w nie rączkami,albo chwyci się łapkami za tą gumkę i próbuje się podciągnąc. albo ułoży sie w poprzek łózeczka i wali w nie nogami. albo zarzuci stopy na porącz łózeczka i podziwia je :-D. i tak potrafi 1-1,5 godziny ciągiem przeleżeć. na macie okolo godziny - zajmuje się głównie swoimi rękami i nogami. i smoczkiem któego wywleka sobie z buzi. a te zwisające zabawki mogą nie istniec.
huśtawka już jest niedobra. wytrzyma tam całe 3 min. i to jak ma mnie na oku.
całkiem nieźle jest mu w nosidełku. oczywiscie pod warunkiem ze nie stoi się w miejscu.
no i uwielbia jak się do niego mówi, cokolwiek. wtedy on zaczyna gadac jak najęty. ma tez swoje upodobania muzyczne. tzn nie lubi vivaldiego i kilku piosenek - jak tylko usłyszy od rau buźka w podkówkę.
aha! i pasjonuje się wkładaniem do buzi śliniaka, pieluchy, troczków od czapki.

to chyba na razie tyle :-)
 
aha! i pasjonuje się wkładaniem do buzi śliniaka, pieluchy, troczków od czapki.

to chyba na razie tyle :-)

Zuzka z uporem maniaka usiluje zjeść paski i zapięcie od pasa bezpieczeństwa w huśtawce z Fishera. Żyrafy są odczepiane odrazu i wyrzucane na ziemie. I wtedy zaczyna się zabawa z zapięciem.
 
dziś basenowaliśmy się z Filipem. on co prawda poczuł się jak na wczasach, a nie nauce pływania i nawet nie raczył nogą machnąć, tylko się ułozył na wodzie i założył łapkę pod głowe. ale wazne ze sie nie bał i wogóle nie płakał:happy:
 
Elzbietka jak ja Ci zazdroszczę tego basenowania. W takich chwilach zawsze bardzo żałuję, że mieszkamy w tak małym miasteczku gdzie nie ma tego typu zajęć dla niemowląt.
 
reklama
Mój Kubuś najbardziej lubi przekręcać się z pleców na brzuch i odwrotnie:-):-DOstatnio lubi też zabawy w bujaczku - bawi sie swoimi rączkami i nóżkami.
Ale jak chcę Go dłużej zająć to daję Mu kukurydzianego chrupka lub sucharka i na jakiś czas jest spokój:tak:
 
Do góry