reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujecie Listopadowe Mamy?

Minnie13

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
1 715
Hej! Jestem mama 8-tygodniowej fasolki i chciałam zapytać jak się czujecie? Ja jestem już 3 tydz na L4 ze względu na złe samopoczucie (wymioty, migrena, dreszcze, osłabienie). Lekarz przepisał mi na mdłości lek Torecan - czy któraś z Was go zażywa i tez jest po nim tak zaspana i rozbita?
Dajcie znać!
Zdrówka dla Wszystkich!
 
reklama
Witaj :) u mnie także zaczyna się 8 tydzień.Czuje się bardzo dobrze nie mam ani mdłości ani niczego co męczy w ciąży poza odbijaniem się po zjedzeniu np.śledzi i ogromnym apetytem na słodycze ;/
 
Witam, u mnie 7 tydzień i czuje się fatalnie. Od ponad tygodnia mdlosci I wymioty. Odrzucenie od jedzenia. Nie idzie normalnie funkcjonować 😵 schudłam prawie 2 kg...
 
Dziewczyny czy u Was w 9 tygodniu było widać juz zarodek ? jestem zaniepokojona poniewaz u mnie jest splaszczony pechcerzyk ciazowy i jest zarodek ale brak tetna ;/
 
Hej :) Ja czuję się wyjątkowo dobrze. 10tc, wymioty mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Zachcianek brak, od niczego mnie nie odrzuca, chociaż niektóre zapachy czasem przeszkadzają. W pierwszych tygodniach byłam mega śpiąca i zdarzało mi się zasypiać w ciągu dnia na - uwaga - dwie godziny o_0 Na szczęście przeszło lub powoli przechodzi, to rozbicie i senność. Natomiast nagła, b. niepokojąca wizyta w szpitalu kilka dni temu baardzo zmieniła mi perspektywę, teraz wszelkie dolegliwości witam jakby trochę z ulgą..::) Trzymajcie się, dziewczyny
 
Hej :) Ja czuję się wyjątkowo dobrze. 10tc, wymioty mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Zachcianek brak, od niczego mnie nie odrzuca, chociaż niektóre zapachy czasem przeszkadzają. W pierwszych tygodniach byłam mega śpiąca i zdarzało mi się zasypiać w ciągu dnia na - uwaga - dwie godziny o_0 Na szczęście przeszło lub powoli przechodzi, to rozbicie i senność. Natomiast nagła, b. niepokojąca wizyta w szpitalu kilka dni temu baardzo zmieniła mi perspektywę, teraz wszelkie dolegliwości witam jakby trochę z ulgą..::) Trzymajcie się, dziewczyny

To ty tak jak ja :) Ja ani razu nie wymiotowałam a tu juz 15+4 leci, czuje sie ogólnie bardzo dobrze a teraz cierpliwie czekam na pierwsze ruchy malucha bo czuje czasami juz przelewanie ale nie jestem pewna czy to na pewno dzidzia
 
reklama
To ty tak jak ja :) Ja ani razu nie wymiotowałam a tu juz 15+4 leci, czuje sie ogólnie bardzo dobrze a teraz cierpliwie czekam na pierwsze ruchy malucha bo czuje czasami juz przelewanie ale nie jestem pewna czy to na pewno dzidzia
Jak ustawić taki paseczek jak duże jest dziecko? :)
 
Do góry