reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak świętowaliście pierwsze urodziniki?

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
Witajcie! Wpadłam tu z Niemowląt, bo już niedługo zagoszczę tu na stałe. Mój Filip 15 lutego skończy roczek, no i trzeba będzie urządzić jakąć imprezkę :D . Nie chciałabym tylko, żeby była dla niego zbyt męcząca, wiadomo - zjedzie się trochę rodzinki, bo nawet ci, co na co dzień nie wpadają, będą chcieli w tym dniu nas odwiedzić, ale nie wiem, jak on zniesie taki nagły najazd... w dodatku mamy tylko jeden pokój, więc sobie wyobraźcie... a jak u Was było, jak świętowałyście ten dzień z Waszymi maluszkami? Macie fajnie wspomnienia z pierwszych urodzin Waszych dzieci? Napiszcie, jak było.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
NIKITO moja Majeczka roczek skończy 21 stycznia ale się będzie działo :D :D :D. Nie planuję "códów nie widów" ale TORT (wielki) z jedną świcką będzie :wink:. Już uczę małą dmuchać :D. Z gości zaproszę chrzestnych córci, dziadków i moje rodzeństwo (oj będzie nas trochę). Wszystko mam zamiar zorganizować w domu, oczywiście pomoże mi mama.

Nasze pociechy kończą roczek, niby to nic wielkiego ale dla nas nie ma nic ważniejszego na świecie :!: :!: :!:
 
Droga Mamusiu Majeczki, a jaki tort będziecie wcinać? Czy to będzie jakiś specjalny, taki co to i maluszek może spróbować? A może będzie jadła "dorosły" torcik? Ostatnio zastanawiałyśmy się z dziewczynami na "Niemowlakach" nad urodzinowym menu, ale właśnie brak koncepcji co do tortu, takiego żeby i dzidzia mogła spróbować.

pozdrawiamy
nikita i Filip
 
Hej nikita ja tez tu wpadłam :)

Co prawda moja już po drugich urodzinach :)

Słyszałam ze można zrobic tort warzywny (fuj , ble) ale ja z tego nie skorzystałam, u mnie był normalny tort ze świeczką, kaska nie dmuchała bo się bała, było nas 14 osób, dziecko było w lekkim szoku ale "przeżyło" gorzej ze mną i z lataniem z kawą i ciastem :( no ale nie było tak źle, dostała dużo prezentów, głównie ciuszki (wystarczyły do drugich urodzin :))

Jak chcesz Nikita to moge podesłac ci kilka zdjęć z urodzin na emeila tylko podaj mi go na PW :)
 
no to ja tez tu przypadkiem :wink:
moj Tymoteusz skonczy roczek w niedziele oj....a ja juz kombinuje co by tu wymyslic...za duzo nie chcemy bo maly bylby oglupiony a tego sobie nie zyczymy :wink:
Blaszako ja pewnie zrobie wlasnie taki tor warzywny hehe a konkretnie to z marchewki..jest bardzo dobry w smaku przypomina piernik tyle tylko ze jest bardziej miekki a na gorze jest masa z serka homo wiec torcik zdrowy i maluchy moga wcinac...no i jak chcecie to naskrobie Wam ten przepis :lol:
jescze pomyslimy co dalej i na pewno damy zanc jak wszystko poszlo....rany niechce mi sie wierzyc ze to juz rok!!! :shock: :lol:

usciski ogrooooomniaste :lol:
 
Prawda, Maniu, jak to szybko minęło, nie do wiary, już takie stare te nasze dzieci.... a dopiero co był tylko wielki brzuch...
 
reklama
My powiesiliśmy kolorowe baloniki, na stole położyliśmy dużo kolorowych ozdóbek (do kupienia w każdym hipermarkecie) tak żeby dziecko miało radochę :D . Torcik był zupełnie normalny - nasz mały i tak zjadł tylko łyżeczkę - natomiast reszta gości była bardzo zadowolona. Sama impreza trwała niecałe 3 godzinki, więcej maluch chyba by nie wytrzymał :wink: i odbyła się w popołudniowej przerwie między drzemkami naszego synka.
 
Do góry