reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest po cesarce??

moja blizna jest prawie niewidoczna,nie swedzi,nie boli. na poczatku chcialam ja smarowac cepanem,ale stwierdzilam,ze chce miec pamiatke po porodzie,tym bardziej,ze jest schowana ;D
 
reklama
a ja o mojej bliźnie już dawno zapomniałam bo nie widać ją.... nie swędzi tylko czasami w środku brzuszek mnie czasami trochę boli jak by szwy miały popękać ;D
 
ja zaczęłam smarować tę blzinę jakimś kremem na blizny właśnie i jest troszeczke bledsza :) i chciałabym zacząć niedługo ćwiczyć i mam nadzieję ze już nic nie będzie bolało :p :) .
 
Hej Kobitki Ja Jestem Ponad 2 Lata Po Cc I Niewiem Czy Jestem Wyjatkiem Ale Co Prawda Wrocilam Do Swojej Wagi Z Przed Ciazy Ale Paskudne Rozstepy I Falda Skory Nad Cieciem Zostala Niestety. Moze Ja Tez Wyprubuje Ten Cepan?? Stosowalam Ten Z Avonu I Wiele Innych Ale Nic Nie Dalo. Podobno Mustela Jest Skuteczna Ale Cena Niezla.
 
Mój brzuch wrócił co prawda do stanu z przed cc ale jakieś 2tyg Mateuszek kopnął mnie po kąpieli jak go ubierałam w bliznę i teraz cały czas mnie w tym miejscu boli.Nie wiem co z tym zrobić?
 
Do góry