reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest z tą kupką

Dołączył(a)
5 Listopad 2006
Postów
2
Witam Mamusie!
Jestem tu nowa . Bardzo spodobało mi się to forum bo mam możliwość poznania i pogadania z mamami trzylatków do których i ja sie zaliczam. I na powitanie mam troszke "smierdzący" temacik :blink:.
Napiszcie jak to jest z kupkami u waszych maluchów. Mój synuś wrócił w ostatni długi weekend z biegunką wylądowaliśmy u pani doktor. Długo zmagaliśmy się z dietą ( kupki już niby były normalne ale ze śluzem) .Od tego czaus zauwazyłam, że gdy siada na nocnik np rano jedną robi powiedzmy normalną a po jakimś czasie gdy idzie siusiu robi tam coś jeszcze jakby "dorabiał", czasem jeszcze raz i potem jest już spokój. Czasem jest troche niestrawionych resztek.
Jestescie mamusiami dzieci w porównywalnym wieku więc chciałabym sprawdzić czy to odbiega od normy. Przeczytałam już chyba wszystko o w tym temacie ale nie mogę tego np. zaliczyć do biegunki , no i w zasadzie zadnych innych niepokojących rzeczy nie zauważyłam. Lekarka podchodzi do tego spokojnie ale wiecie jak to jest. Będe wdzięczna za odzew bo niepokoi mnie to bardzo.
 
reklama
Drogie mamy trzylatków . Widzę ze dużo osób czytało ale nikt nie odpowiada :-( a u nas dalej tak dziwnie. Zbliża sie wyjazd na wakacje a ja nie wiem czy mam sie martwić.
 
klupta nikt nie odpowiada bo może nikt nie zetknął się z takimi kupkami. ja nie pomogę ale skoro lekarka mówi że n ie ma się czym martwić więc pewnie tak jest:tak:
 
klupta - moj Kubus robi czesto po 2 kupki dziennie, ale on naprawde duzo je, choc po nim tego nie widac, czasem jest na zasadzie takiego "dorabiania" jak to napisalas, ja sobie to tlumacze tym, ze on nie potrafi dlugo siedziec na nocniku, tylko od razu wstaje i krzyczy, ze jest kupka, nie martwie sie tym, z wiekiem mu to przejdzie
 
Klupta, mój synek jak ma problemy z brzuszkiem i biegunkę, to potem przez jakiś czas też tak kilka razy w ciągu dnia jeszcze robi po troszkę. Tak długo, jak mu to nie mija, to daję mu lacidofil. Zwykle po tygodniu, czasem trochę dłużej, wszystko wraca do normy. Układ pokarmowy potrzebuje czasu, żeby wszystko wróciło do stanu przed biegunką.
 
Do góry