reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak to jest z ta owulacja...

Jastia

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2019
Postów
84
Rozwiązania
0
Dziewczyny poradzcie mi proszę jak to jest z tą owulacja. Według pomiarów temp. I cyklu 34 dni powinno mi wychodzić około 23dc owulacja, a robiąc testy owulacyjne stężenie największe miałam 15 dc i 24- 36 godzin po teście powinna wystąpić owulacja. Jedno przeczy drugiemu.. ja już Nic nie rozumiem z tego. Proszę pomóżcie
 
reklama

AsiaIN

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Maj 2019
Postów
371
Rozwiązania
0
Czasem owu moze sie przesunac. Ja mam cykle 30 dniowe, i zazwyczaj mam.owu w 17dc, a w tym m-cu była w 15dc. Więc nasz organizm zadziała czasem po swojemu ;)
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry