reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tym progesteronem? (staramy się podczas KP)

Laura_T

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2020
Postów
822
Drogie, czy któraś z Was sprawdzała poziom progesteronu by potwierdzić czy w ogóle owulacja jest? Ja mimo okresu (karmię piersią) zdaniem lekarki nie mam owulacji :(
Robiłam dziś test, jest 14 dzień cyklu - progesteron wyszedł 1,4 ( teoretycznie mieści się to w normie do poziomu progesteronu w tej fazie). Lekarka jednak napisała mi, że na pewno owulacji nie było. Jaki w takim razie powinien być? :( U mnie nigdy nie był za wysoki. Czy którąś z Was walczyła mimo takich wyników o owulacje czy odpuszczałyście sobie?
 
reklama
Drogie, czy któraś z Was sprawdzała poziom progesteronu by potwierdzić czy w ogóle owulacja jest? Ja mimo okresu (karmię piersią) zdaniem lekarki nie mam owulacji :(
Robiłam dziś test, jest 14 dzień cyklu - progesteron wyszedł 1,4 ( teoretycznie mieści się to w normie do poziomu progesteronu w tej fazie). Lekarka jednak napisała mi, że na pewno owulacji nie było. Jaki w takim razie powinien być? :( U mnie nigdy nie był za wysoki. Czy którąś z Was walczyła mimo takich wyników o owulacje czy odpuszczałyście sobie?
A sprawdzalas tsh?
 
Mam niestety od lat zdiagnozowaną niedoczynność. 1,8 obecnie. Ustabilizowany poziom od dłuższego czasu.
No to tu nie ma problemu....
Ten progesteron w lutealnej ja,gdy go badalam kilka lat temu,byl zdecydowanie wyzszy.Np 10.Jaś niedlugo bedzie mial roczek,moze juz go odstaw :) pozdrawia styczniowka /grudniowka :)))
 
No to tu nie ma problemu....
Ten progesteron w lutealnej ja,gdy go badalam kilka lat temu,byl zdecydowanie wyzszy.Np 10.Jaś niedlugo bedzie mial roczek,moze juz go odstaw :) pozdrawia styczniowka /grudniowka :)))
Tak :) będziemy odstawiać, tylko gdyby teraz "pykło" to byłoby idealnie - no ale :) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze!
 
reklama
W 14dc to owulacja najwyzej. Cos progesteronu aby owulka wystapila też potrzebny. Poobserwuj siebie co do owulka i po 7 dniach dopiero badanie Proga. I próbuj tak Czy inaczej z Przyjemnością 😆
Najgorzej to Zawierzać cyferkom i rezygnować. U mnie hormony w cały świat, zaburzony stosunek a jednak pyklo i dziś 24tydz
 
Do góry