reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

hej :D

My pierwszy raz staraliśmy się z metodą "pupa i nóżki w górę" i się udało :D Nie wiem czy właśnie dlatego ale warto spróbować. Kochaliśmy się od tyłu, a po stosuneczku na plecki, poducha pod pupę, głowa na klatę mojego męża, a nóżki na ścianę... i już. Około 15 minut tak lezałam. Jak sie szybko podłoży poduchę to nic się nie wylewa. POWODZENIA i ZAFASOLKOWANIA!! Przesylam ciążowe fluidy :-* :-* :-* :-*
 
reklama
ja tez lubie ta pozycje, a że jeszcze działa...moze spróbuje i wyjdzie jak u ciebie Kasiu?? zwłaszcza ze dzisiaj tescik owulacyjny juz drogi dzień jest +, nawet troche mocniej niz wczoraj ;D
trzymajcie kciuki kochane!!
 
Tak sobie przypomnialam..jak miesiac temu zartowalyśmy z tych tyłeczków..a jednak połowa z nas..wieksza..zaciazyła;)..mimo tego przymruzenia oka..metoda skuteczna;)..
 
I teraz mam jeszcze większą motywację aby w tym miesiącu stosować tyłeczek!! Już zaczęliśmy bo to nigdy nie wiadomo kiedy może się udać. :) Pozdrawiam Was kochane dziewczynki!! I owocnego przytulania dla tych które jeszcze nie zaciążyły tak jak ja :)
 
Elżbietko pracujcie pracujcie!!!
Nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym już mieszkać z moim. A tak to widzimy sie co drugi dzień i śpimy ze sobą też co drugą noc :( A jutro znów będzie przytulanko i juz się nie umiem doczekać. No i oczywiście tyłeczek skierowany zostanie w stronę księżyca :)
 
No u nas raz stosowałam nogi do góry, ale nie mogę powiedzieć,że nie pomogło, bo może to akurat to. Ja lubię od tyłu, więc moj chwilkę dłużej został, powoli wyszedł i potem się przekręciłam i nogi do góry :) Fajnie to brzmi hihi ;D
Życzę zabawnych prób
 
Pare razy stosowalam metode "tyleczek do gory", maz sie smial, ale wlasnie taki akcencik ;) pozwala rozladowac czasem atmosfere pod tytulem :" teraz mam owulacje,wiec sie staramy o dziecko " bo uwiezcie mi , ze po 10 m-cach staran ta mysl moze nieco przeszkadzac... Wiec stosujemy teraz metode " na spontona" :laugh: czyli kochanie sie zywiolowe, radosne, pelne czulosci i spontanicznosci ::) A po przytulanku, podusia pod tyleczek, nozki do gory oparte o sciane... Spokojnie czekam na efekty, a moze to juz? Bardzo pragniemy fasolki :)
 
reklama
Fajnie sie to czyta dziewczynki ;D Ubaw niezły ;)
Jak tak czytam wypowiedzi niektórych z Was o tym jak bardzo długo już sie staracie, to tak mi przykro....I zaczyna nachodzić mnie strach, że może ja z mężem, jak zaczniemy się starać, to też nam tak łatwo nie przyjdzie. Będziemy robić wszystko co się da, żeby fasolka do nas przyszła, a ona nie będzie chciała. Ach wolę nawet o tym nie myśleć.
Kochan, jestem cały czas z Wami i gorące Wam dopinguję. Mam nadzieję, że Wy również mnie nie opuścicie w chwili gdy ja was będę potrzebować:)
Pozdrawiam. Fajnie, że jesteście ;)
 
Do góry