reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

reklama
Hej hej:)
Aga26- a kiedy spodziewasz się @??
Trzymam kciuczki żeby nie przyszła, ale żeby zawitała maleńka fasoleczka:)
 
Hej dziewczynki!!
Aga26ka- na spontana też mozna, a raczej trzeba, bo wtedy jest najprzyjemniej jak wszystko jest niespodziewanie i nic nie planujemy :)
Ja dziś pewnie znów przetrenuję metodę tyłeczkową :) Hihi jak to brzmi śmiesznie :)
Nie mogę już się doczekać na fasolkę, a w tym miesiącu tymbardziej mi zależy bo byłby to najwspanialszy prezent- dowiedzieć się, ze jestem w ciąży- na naszą 3 rocznicę :)
POzdrawiam!! Miłego dnia!!
 
Dreams w takim razie juz znasz zyczenia ode mnie na Waszą 3 rocznice slubu :) ...zycze Wam upragnionej fasoleczki i mnostwa pociechy z niej, milosci i zdrowka :)
 
reklama
Hihihihhihihihih... klamki, zawiasy i parapety, ale ważne, że jeszcze tak wielu jest normalnych i dzięki nim ten świat jeszcze istnieje. A dzięki temu, że Wy jesteśce normalne istnieje to forum i jest tutaj bardzo bardzo bardzo milutko :)
 
Do góry