reklama

Jak zainwestować w przyszłość dziecka ????

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez Jaga mama, 21 Luty 2007.

1. Jaga mama

Jaga mama Początkująca w BB

Jestem mamą 9letniej Amelki i zastanaiwam sie jak odłożyć troche pieniędzy na przyszłość Mojej córeczki ?? Dostałam ostatnio list z PKO/Credit suisse z programem Młody inwestor czy ktoś z Was coś wie i może mi doradzić w tej sprawie???

2. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

Witam,
    jeżeli chcesz reguralnie pomnażac pieniążki dla córci proponuje fundusze inwestycyjne, można w necie trochę na ich temat znależć
    powodzenia

3. reklama
  4. ArturL

ArturL Początkująca w BB

Witam,
    Jeżeli chcesz zainwestować w przyszłość Twojego dziecka z chęcią Ci w tym pomogę, zajmuję się na codzień takimi inwestycjami...
    Jeżeli to jeszcze aktualne napisz mi maila ... lewandowski.a@poczta.fm

Pozdrawiam i do usłyszenia // Artur

5. Kamil Kołcin

Kamil Kołcin Początkująca w BB

Witam,
    Zajmuję sie na codzień tego typu inwestycjami i zabezpieczeniami, i moge wam powiedzieć że, obecnie jest wiele nowoczesnych, elastycznych rozwiązań dla młodych rodziców z myślą o przyszłości ich pociech. Sa to dużo bardziej opłacalne i dające więcej możlowości sposoby gromadzenia kapitału na start w dorosłe życie niż oszczędzanie, odkładanie na koncie itp.

Każde z takich rozwiązań dopasowuje się indywidualnie do potrzeb dziecka i jego rodziców.

Zainteresowane osoby z Warszawy i województwa mazowieckiego mogą się kotaktować ze mną w tej sprawie - gladzin@wp.pl , +48- 603 936 995

Chętnie doradzę, chętnie pomogę

POZDRAWIAM
    Kamil Karaaga

6. soojka

soojka Zaciekawiona BB

Ostatnio sporo o tym czytam, bo już myślę, co zrobić jak moja córcia się pojawi :) Najbardziej z tego, co widziałam, podobała mi się oferta union investment, bo dobrze wypadają w rankingach. Poza tym wydaje mi się, że inwestycje w fundusze to, jak wspomniała minka, najlepszy pomysł - niech pieniądze zarabiają, a nie tylko leżą.

7. Ciufcia

Ciufcia Zaciekawiona BB

Tu akurat sprawa jest bardzo prosta. Na początek idziesz do swojego banku i pytasz doradcę klienta o tego typu usługi. Jako, że jesteś już klientką banku, możesz dostać dobrą ofertę i trochę się potargować. W innym przypadku idziesz do jakiegoś sprawdzonego doradcy finansowego (popytaj znajomych!) i prosisz o przedstawienie możliwości z wielu miejsc. Odpowiednią ofertę musisz już wybrać sama :-)

Poleć forum