reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zaufać?

Przykro mi, ale czytałam, ze to częsty skutek uboczny. Nie myślałaś nad zmiana? Mnie ginekolog ostrzegał, ze mogę mieć brązowe plamienia przez 1 opakowanie jeśli się zdecyduje.
Ogólnie mam trochę problem z hormonami i mój lekarz skłania się ku tabletkom żeby ogarnąć trochę nieregularne okresy, ale tez się boje skutków ubocznych.
Tabletki jednoskładnikowe działają tak samo, a przy karmieniu innych nie można. Jak już to przestanę przyjmować, bo córkę chcę odstawić w tym roku. Wtedy wrócę do dwuskładnikowych.
 
reklama
Spiralę miałam dwa razy i nie było żadnych problemów, ja nawet przez chwilę nie zwątpiłam w jej działanie. Tabletki również brałam, różne w zależności od preferencji lekarzy.Nie miałam nigdy skutków ubocznych prócz tradycyjnych plamień w pierwszych opakowaniach a tak to się dobrze czułam. Plastry brałam ale one mi sie odklejały i ogólnie uważam, że wygląda to słabo aby paradować z plastrem na ręku a te z pupy i brzucha cienko się trzymają.
 
Czyli myślicie, ze jakbym wzięła tabletki w 1 dzień miesiączki to byłabym już tak na maxa zabezpieczona przed ciąża? Wiem ze nie można nigdy dać 100% ale czasami się słyszy o ciąży z tabletek z idealnego przyjmowania ich i człowiek jakoś tak się nakręcił 😒 chciałabym miec spokojna głowę co do tych kwestii, bo mnóstwo mam innych problemów, ciąża byłaby naprawdę na ten moment - końcem świata 😩😩
 
reklama
Jestem skłonna co do tabletek, ale boje się ze nie zaufam. Chyba naczytałam się za dużo o ciążach z tabletek, a to
Głupota 🤦‍♀️ Jak wybić sobie to z durnego łba? 😂😂😂
 
Do góry