reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zdobyć sponsora dla przedszkola ???

Dołączył(a)
7 Listopad 2015
Postów
1
Witam, Zwracam się do wszystkich z zapytaniem jak można zdobyć sponsora dla przedszkola publicznego chodzi mi o sponsorowanie ogólne przedszkola m.in o wyposażenie, art. papiernicze, gry, książki, itp, środków czystości, strojów dla dzieci, jak również imprez dla dzieci mikołajki, choinka dzień dziecka czy jakieś wyjazdy. Zależy mi bardzo na tym bo w dzisiejszych czasach raczej nikt się nie wczuwa w taką pomoc. Przeważnie każdy chyba wychodzi z założenie że jeśli płaci za przedszkole to starczy i więcej go nie interesuje. Moja córka chodzi od września do przedszkola. Pani Dyrektor która jest od niedawna na tym stanowisku i jest bardzo sympatyczną osobą postarała się o wybudowanie nowego obiektu dla przedszkola nowe meble zabawki wszystko naprawdę na wysokim poziomie. Panie przedszkolanki są przemiłe i sympatyczne a dzieci z zadowoleniem chcą chodzić do przedszkola.Ale wiadomo że takie przedszkole to ciągła inwestycja. Dlatego postanowiłam że postaram się jakoś pomóc jeśli będę w stanie. Bardzo bym prosiła o jakiekolwiek podpowiedzi. Z góry dziękuję wszystkim. Pozdrawiam,
 
reklama
Do góry