reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zinterpretować?

reklama
Bo tylko stresuje pacjentki. Jeśli test jest dodatni i nie ma plamień/krwawień/bóli itp. to poczekać na wizytę w 6-7tc i obraz USG wówczas wszystko powie. Beta tylko wówczas, gdy coś źle się dzieje.
 
@witch ale ty się nie nakrecaj. Ja tylko uważam że wszędzie można się zarazić a raczej nie chodzi się na pobranie krwi do szpitali jednoimiennych... Ja sama chodziłam na betę w lipcu i nawet nie brałam pod uwagę zakażenia. Wszędzie można się zarazic. To jest Twoje zdanie i ja je szanuje więc poszanuj też moje... Nie dajmy się zwariować. Bo idąc tym tokiem myślenia to nawet do ginekologa przez całą ciąże lepiej nie chodzić bo też można się zarazic 😉 wszystkiego dobrego! 😉
 
Tylko w lipcu było ok 2% próbek pozytywnych, a obecnie jest ok 20%.
Do ginekologa się chodzi, bo jest to istotne z punktu widzenia rozwoju ciąży. A robienie bety przy zdrowej ciąży, to tylko własna ciekawość.
 
Dodam jeszcze że jeżeli ciąża jest naturalna to trochę inaczej wygląda procedura potwierdzania ciąży niż przy staraniach metodami wspomaganymi. Ja przy staraniach miałam zrobić betę 4dni przed miesiączka i wtedy była potwierdzona ciąża i dalej leki są wdrażane... A w naturalnym czeka się do Miesiaczki 😉 także każda znas jest inna, ma inne pogladady i nie ma co się licytować 😉 ja uważam że testy często przekłamują i beta daje 100% 😉 a ty kochana zrobisz tak jak będziesz uważała 😉
 
Tylko w lipcu było ok 2% próbek pozytywnych, a obecnie jest ok 20%.
Do ginekologa się chodzi, bo jest to istotne z punktu widzenia rozwoju ciąży. A robienie bety przy zdrowej ciąży, to tylko własna ciekawość.
To prawda! Ja nie byłam w zdrowej ciąży więc nie wiem jak to jest😉 mam nadzieję że nie bawem będę🥰 i tego wam wszystkim życzę!!!
 
Za Ciebie i siebie trzymam kciuki :) chyba pójdę na betę dla świetego spokoju swojego bo nie wytrzymam.. chciałbym ujrzeć pozytyw już mocny ale cóż..
Wiem jak to jest 🥰 a jak zrobisz jedna to będzie cie ciągnęło żeby zrobić duga za 2 dni żeby sprawdzić przyrost 😁 ale to jest normalne, nie przejmuj się 😁 i koszty wtedy nie grają roli 😉 daj znać na grupie czy na priv jak wolisz 😁
 
reklama
Wiem jak to jest 🥰 a jak zrobisz jedna to będzie cie ciągnęło żeby zrobić duga za 2 dni żeby sprawdzić przyrost 😁 ale to jest normalne, nie przejmuj się 😁 i koszty wtedy nie grają roli 😉 daj znać na grupie czy na priv jak wolisz 😁
O ile będzie co sprawdzać ;) napisze jak zrobię i będę miała wyniki ale nie wiem czy jutro czy w środę iść 🥰
 
Do góry