reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zinterpretować?

Klementynka22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
87
Hej
Wczoraj po południu zrobiłam clearblue plusik jakiś był polecane było zrobić rano wiec zrobiłam z czulszego. Ja może coś tam widzę ale jednak nie tak mocno. Czy można ciąże wykluczyć czy jednak beta lepiej?
 

Załączniki

  • 3099D690-6D77-47EC-BC6D-DB52443FBCC5.jpeg
    3099D690-6D77-47EC-BC6D-DB52443FBCC5.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 297
reklama
A ja bym poczekała i zrobiła kolejny test. Bo w sumie - po co beta??
Jeśli kreska na teście będzie ciemnieć, to wszystko jasne (no chyba że masz zagrożoną ciążę i masz brać leki).
W innym przypadku moim zdaniem szkoda pieniędzy.

edit. Nie dość że szkoda pieniędzy, to czy warto ryzykować możliwość złapania koronowirusa, tylko by poznać wartość cyfrową bety?? Zwłaszcza w momencie gdy ilość chorych rośnie...
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się, ale czekam na dwie kreski już bardzo długo.. a przy becie będzie szybsza odpowiedz
Jutro idę do pracy i tak mi nie po drodze
Czekac dwa dni czy jutro rano robić?
 
Zgadzam się, ale czekam na dwie kreski już bardzo długo.. a przy becie będzie szybsza odpowiedz
Jutro idę do pracy i tak mi nie po drodze
Czekac dwa dni czy jutro rano robić?
Zrób jutro rano 🤞 a wirusa możesz złapać wszędzie... Także to nie jest argument do nierobienia bety 😉 sama długo czekam na upragnione 2kreski i wiem co czujesz... Ja jeszcze sobie poczekam... A za ciebie trzymam kciuki 😁 jak masz dziś czas to nawet dziś możesz jechać na betę 😉
 
Montują mi kuchnie i nie mam jak się wyrwać dziś labo do 14.30 :(
Jutro praca chyba ze zepne się przed praca co nie zawsze mi się udaje i dopiero w środę mogę na spokojnie. Chciałabym żeby było ale boje się znów rozczarowania..
 
reklama
@Klementynka22 To nie rób bety, tylko poczekaj aż Ci testy zaczną ciemnieć. Mój lekarz zawsze był przeciwny robieniu bety, bo jak ma być dobrze, to bez względu na przyrost będzie. Wyślij męża do apteki po zapas testów i testuj choćby i 5 razy dziennie.

@Maeta13.0e.21 W labie najczęściej masz zagęszczenie ludzi, którzy często nie są zdrowi. Każdy zrobi jak uważa. Ja będąc w ciąży bym się nie narażała. Zalecenia ryzykowania innych moim zdaniem nie jest mądre. Znasz kogoś chorego na oddziale? Polecam wizytę w szpitalu jednoimiennym, to może Twój pogląd się zmieni.
 
Do góry