reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaką bajkę uwielbia Twój maluch?

Dołączył(a)
20 Sierpień 2008
Postów
2
Jest taka bajka, którą Twoje dziecko uwielbia, albo Ty lubisz ją czytać? A może pamiętasz jakąś ciekawą opowieść z dzieciństwa, którą opowiadała Ci Twoja mama?
Edukacyjny Kraków zaprasza do zabawy! Pozostaw właśnie tutaj:
Edukacyjny Kraków
swą bajkową opowieść.
Czekają wspaniałe nagrody!
 
reklama
Moja mała uwielbia Lokomotywe Tuwima :-). Co prawda zjadła już wszystkie rogi w książeczce i niedługo będzie trzeba kupić nową ale ta wyjątkowo jej przypadła go gustu.
 
mój Mateusz też uwielbiał Lokomotywę :-) dostawałam szału czytając ją po pięć razy przed zaśnięciem w odwodzie był jeszcze Słoń Trąbalski a na razie Matek wszedł w etap Boba Budowniczego... ;-)
 
My etap Boba Budowniczego mamy już za sobą.Teraz hitem są książeczki o Noddy'm. W kolejce czeka także Pan Kuleczka :tak::tak::tak:
 
U nas hitem ostatnio jest "Abecadlo" Tuwima. Corcia(14mcy) chce zebym czytala jej po kilka razy, a potem pokazuje paluszkiem literki i musze je nazywac. Emisia chetnie powtarza za mna :happy2:
 
witam.Mój Antosiek uwielbia "bouli",kupuje mu co wtorek z dziennikiem łódzkim,na mini mini listonosz pada,niedźwiedzia w duzym,niebieskim domu,clifforda i inne na mini mini:tak:
 
reklama
Do góry