reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

z doświadczenia kilka słów...
mam Tako model Warrior, gondola jest dość duża w porównaniu z innymi, super skrętne koła, ogólnie bardzo jestem zadowolona z wózka super służy od marca 2012 na pierwszych spacerkach, latem już jako spacerówka, nawet teraz zimą może nie na te mega śniegi ale super radzimy sobie z prowadzeniem go po zaśnieżonych chodnikach, koła dość spore i najważniejsze dla mnie pompowane,
jedyny minus to dla mnie koszyk jest tak wysoko umieszczony pod wózkiem, że ciężko w nim umieścić większe rzeczy i czasem zakupów nie dało się upachać...

jestem zadowolona i na pewno jeszcze dla drugiego maluszka nam posłuży a później pójdzie na pewno jeszcze w dobre ręce bo korzystamy z niego a sprawny jest w 100%, do tego cena jest jak dla nas przystępna niecałe 1300zł ( 3 w 1 - za gondole spacerówkę i nosidełko/fotelik)
 
reklama
wózki Tako mają niestety to do siebie, że mimo, że kosz duży, to ciężko coś tam upchnąć większego, faktycznie.. np. arbuza nie włożycie, bo kosz jest zbyt blisko gondoli/spacerówki
 
laski na tvn turbo leci właśnie Gadżet i było porównanie kilku wózków i całkiem nieźle wypadł polski wózek firmy Jedo :) a i cena jest ok, bo ok 1500 zł, polecali też taki za 6500 zł :-p można oglądnąć odcinek na tvnplayer, ale chyba jest jeszcze nie dostępny (sezon 9, odcinek 3)
 
Faktycznie kosmiczne :-D Ale ja współczuję dziecku, które miałoby w tym jeździć, bo na wygodne mi to nie wygląda ;-) Zwłaszcza ten pierwszy, który mi osobiście kojarzy się z taczką :-D
 
reklama
AleksandraMaria - kurcze, sen szalonego projektanta. Ani to praktyczne, ani ładne ...

Izka - ja też słyszałam wiele dobrego o Jedo od moich znajomych. Wielu ma modej Jedo Fyn 4ds i chwalą.

All_me - całkiem fajny ten wózek. Jedyne co to przyjrzałabym się fotelikowi, bo jak zamierzacie korzystać to może przydałoby się coś lepszego.
 
Do góry