reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka herbatka dla 5msc niemowlaka?

Ja piersią nie karmię wiec nie odpowiem na to pytanie. Ale na butli maluch powinien (gdzieś wyczytałam w jakimś mądrym pordniku dla mam) wypić takiego napoju lub samej wody max.150 ml w rozłożeniu na 3 lub 4 razy. A w praktyce to wiadomo, zawsze jest inaczej. Ja gdy karmiłąm piersią nie dopajałam małego, może dla tego, że moj ciągle wisiał przy piersi i jak mu sie chciało pic to gasił pragnienie mleczkiem z cyca.
 
reklama
No i masz...... moj szkrab dostał małe rozwolnienie od herbatki (bobovita), widocznie jakiś składnik mu nie służy, podejrzewam że to może być malisa. Od urodzenia zioła mu nie pasowały (na kolki koper włoski i na zaparcie rumianek) myślałam, że teraz gdy ma już pół roku mu minęło :((( szkoda. No cóż pozostajemy dalej przy wodzie.
 
Witajcie :)
Moja Mała ma 5,5 miesiąca. Nie chce pić herbatek ani wody :/ odpycha łyżeczkę, kiedy chcę jej podać picie, a do butelki zaczyna "gadać", jak ma w buzi :) Mały uparciuch! Dzisiaj udało mi się wlać w nią kilka łyżeczek soczku śliwkowego Hipp... Jaki napój najbardziej smakuje Waszym dzieciom??? Może mojej Małej też podpasuje...
 
Oliwierek też mi nie chce pić herbatek. Koperek włoski z Hippa do nawet łyka nie pociągnie bo od razu się krzywi, rumianek z Bobovity jako tako, coś tak pociągnie bo obiadku. Dzisiaj kupiłam mu właśnie Jabłko i melisę z BoboV i zobaczymy, ale jak u was smakuje to i może mojemu przypadnie do gustu.
 
a czemu uparcie herbatka, może soczek?? Maja też nie chciała pić herbatek dopóki jej troszkę nie posłodziłam. Tak, tak zabijcie mnie bo cukrem :-D :-p. Maja lubi soczki hippa śliwkę, banana i brzoskwinię. Herbatkę + sok ( taki mix hippa) nie za bardzo chciała pić.
 
Moja córcia lubi herbatke z kopru,rumianek,z soczkami sie troche wstrzymam zeby nie było własnie problemu ze chce tylko soki pic,ale przymierzam sie do podania herbatki z melisy i jabłuszka :)
 
reklama
ja swojej corci podawalam jak byla mlodsza herbatke z kopru wloskiego lub herbatke z meliska.Potem wprowadzilam soczki np gruszkowy,jabuszkowy czy inne smaki (oczywiscie dozwolone pod wzgledem wiekowym) ostatnio kupilam Nadii herbatke malinowa z dzika roza i Nadie chetnie ja pije.
 
Do góry