reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką to płeć ?

Kajakoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
39
Jest to zdjęcie z badań połówkowych , lekarz mówi że dziewczynka , mój ginekolog też ale tyle się naczytałam pomyłek o płci że się wystraszyłam a połowa wyprawki już kupiona 😅 Może któraś z was miała córeczkę i podobnie wyglądało to na zdjęciach ? Jak uważajcie bo już panikuję
 

Załączniki

  • 4D298954-B678-47AE-8491-A2AA82B663E4.jpeg
    4D298954-B678-47AE-8491-A2AA82B663E4.jpeg
    248 KB · Wyświetleń: 261
reklama
Jest to zdjęcie z badań połówkowych , lekarz mówi że dziewczynka , mój ginekolog też ale tyle się naczytałam pomyłek o płci że się wystraszyłam a połowa wyprawki już kupiona 😅 Może któraś z was miała córeczkę i podobnie wyglądało to na zdjęciach ? Jak uważajcie bo już panikuję
Strzałka jest zaznaczona płeć jak coś
 
Wygląda jak opuchnięte wargi sromowe. U mnie na połówkowych wyglądało to podobnie, jeśli to ujęcie od dołu nocnikowe. ale wiadomo są wyjątki, że po 20tc ujawnia się inna płeć :) Dobrze jest, gdy lekarz sprawdza jeszcze ułożenie narządów wewnętrznych, bo podobno na tym etapie to też się różni u chłopców i dziewczynek.
 
Do góry