reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki nawilżacz powietrza?

zuzik85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2015
Postów
5 074
Miasto
Podkarpacie
Witam!

Pytanie głównie do mam, ale nie tylko. :)
Jaki nawilżacz powietrza polecacie - używacie. Lub na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie?
 
reklama
Nawilżacz latem ?:) Latem raczej osuszacz :)
Swoją drogą nawilża się latem pomieszczenia ale głównie klimatyzowane :)
Jest złota zasada: człowiek w naszym klimacie lepiej zniesie wysoką temperaturę + niską wilgotność niż wysoką temperaturę +wysoką wilgotność.
 
Nawilżacz latem ?:) Latem raczej osuszacz :)
Swoją drogą nawilża się latem pomieszczenia ale głównie klimatyzowane :)
Jest złota zasada: człowiek w naszym klimacie lepiej zniesie wysoką temperaturę + niską wilgotność niż wysoką temperaturę +wysoką wilgotność.
A właśnie, że nawilżacz! NAWILŻACZ, chyba wyraźnie piszę? :p
Szybkie pytanie - szybka odpowiedź na temat. Tyle mnie interesuje.
 
A właśnie, że nawilżacz! NAWILŻACZ, chyba wyraźnie piszę? :p
Szybkie pytanie - szybka odpowiedź na temat. Tyle mnie interesuje.
Nie ma szybkich, mogą być szczegółowe lub nie ;)
Nie napisałaś powierzchni ...kupno małego mija się z celem, jeśli masz na myśli 70 m mieszkania ...co innego z pokojem dziecięcym czy zasobnością portfela. ;)
 
Nie ma szybkich, mogą być szczegółowe lub nie ;)
Nie napisałaś powierzchni ...kupno małego mija się z celem, jeśli masz na myśli 70 m mieszkania ...co innego z pokojem dziecięcym czy zasobnością portfela. ;)
O widzisz, zaczynasz pisać "po mojemu" :D
Pokój ok 20mkw, dziecięcy.
Na co zwrócić uwagę? Czy nawilżacz to to samo co jonizator?
"Lepsze" te co podgrzewają i uwalniają parę, czy te ultradźwiękowe?
 
Wiem, mogłabym poczytać na ten temat w necie. Czytałam! Ha! Ale mam w głowie jeszcze większy mętlik. Dlatego chciałam ograniczyć się do opinii osób, które mają, korzystają i są zadowolone. :)
 
Ja mam od prawie roku nawilżacz firmy Esperanza, zamówiony na Allegro. Najzwyklejszy ale tak, jestem zadowolona, spełnia swoje zadanie ;)
 
Dla dzieci poleca się ewaporacyjne i parowe - lecz parowe nie sprawdzają się w lato. Gdyż podnoszą temp. powietrza. Ja mam taki od kilku lat ultradźwiękowy :
upload_2017-6-7_13-5-3.jpeg
W nocy ma tryb cichej pracy, oraz niebieską lampkę.Jedyny minus to taki, że ultradźwięki drażnią zwierzątka domowe i trzeba wymieniać w nich regularnie filtry.
A nawilżacz powietrza NIE JEST jonizatorem powietrza!
 

Załączniki

  • upload_2017-6-7_13-5-3.jpeg
    upload_2017-6-7_13-5-3.jpeg
    15,5 KB · Wyświetleń: 9 039
Nawilżacz może mieć funkcje jonizacji powietrza i taki bym polecała, dodatkowo zwróć uwagę żeby miał higrometr ( tak żeby sam Ci się zalanczal i wylanczal jeżeli wilgotność wzrośnie lub spanie poniżej jakiegoś pułapu). Ja zakupiłam Adler 7957 w listopadzie w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Nawilżacz może mieć funkcje jonizacji powietrza i taki bym polecała, dodatkowo zwróć uwagę żeby miał higrometr ( tak żeby sam Ci się zalanczal i wylanczal jeżeli wilgotność wzrośnie lub spanie poniżej jakiegoś pułapu). Ja zakupiłam Adler 7957 w listopadzie w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona.
Na takie odpowiedzi czekałam, dziękuję! :) ;)
 
Do góry