reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki nawilżacz powietrza?

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2020
Postów
13
Hej Mamy,
Potrzebuję porady w sprawie zakupu nawilżacza powietrza. Mój 2 tygodniowy brzdąc ma problem z noskiem--prawdopodobnie to sapka. Chciałabym kupić dobry nawilżacz powietrza. Najlepiej z oczyszczaczem. Zupełnie się na tym nie znam więc chętnie skorzystałabym z Waszych opinii i doświadczeń 🙂
 
reklama
Nawilżacz z oczyszczaczem - odradzam bo to po prostu się gryzie nawet jak coś takiego znajdziecie.
Nawilżacz ważne by miał jonizację, wyświetlacz i jak największy zbiornik by wystarczył na całą noc lub dzień.
My mamy taki z pojemnikiem 6,5 l z allegro. Overmax Aeri 4.0 i jest spoko. cena ok 140zł
Oczyszczacz przy nawilżaczu głupieje bo unoszą się mikrocząsteczki i załącza się jakby było duże zanieczyszczenie bez sensu. My mamy Xiaomi Mi Purifier 2h cena ok 400zł z filtrem w zestawie. Filtry wymienia się w zależności do zużycia u nas wypada jeszcze 3 miesiące a mamy go od stycznia i chodzi prawie dzień w dzień. Filtr to koszt ok 100zł.
Ma prostą aplikację którą mam ja i mój mąż, dzięki czemu możemy np włączyć go na tryb manual z maksymalną mocą przed naszym przyjściem z pracy albo wyłączyć nawet nie będąc w domu.
 
Do góry