reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki test

wika5233

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Luty 2023
Postów
46
Witam , czy kogoś testy z moczu ,,oszukały,, , pokazywały negatywny wynik po terminie miesiaczki a okazało się , że jest w ciąży, bo jest to dość kontrowersyjny temat i widziałam ,że nie dokońca te testy są wiarygodne , czy ktoś miał taki przypadek ? Bo nadal mam wątpliwości a korzystałam z testu pink , który nie pokazuje kreski przy becie 60 a podobno ma super czułość , więc jaki test na ten moment polecacie ?? , teraz na bete nie mam jak niestety się udać , więc półki nie pójdę na bete chciałabym was się zapytać jaki jest najlepszy test z moczu i czy komus się zdarzyło tak , że testy ujemne po miesiaczce a cos się zadziało ?
 
reklama
Witam , czy kogoś testy z moczu ,,oszukały,, , pokazywały negatywny wynik po terminie miesiaczki a okazało się , że jest w ciąży, bo jest to dość kontrowersyjny temat i widziałam ,że nie dokońca te testy są wiarygodne , czy ktoś miał taki przypadek ? Bo nadal mam wątpliwości a korzystałam z testu pink , który nie pokazuje kreski przy becie 60 a podobno ma super czułość , więc jaki test na ten moment polecacie ?? , teraz na bete nie mam jak niestety się udać , więc półki nie pójdę na bete chciałabym was się zapytać jaki jest najlepszy test z moczu i czy komus się zdarzyło tak , że testy ujemne po miesiaczce a cos się zadziało ?
Skąd wiesz, że nie pokazuje kreski przy becie 60?
Ile jesteś po terminie miesiączki? Ile minęło od ostatniego stosunku?
 
Skąd wiesz, że nie pokazuje kreski przy becie 60?
Ile jesteś po terminie miesiączki? Ile minęło od ostatniego stosunku?
22 dni od stosunku , a po terminie miesiaczki minęło około 10 dni , wiem że nie każdemu się wierzy co pisze w internecie ale dużo babek mówiło że 2 tyg po terminie a testy ujemne a beta wskazywała ciążę.
 
Mu
22 dni od stosunku , a po terminie miesiaczki minęło około 10 dni , wiem że nie każdemu się wierzy co pisze w internecie ale dużo babek mówiło że 2 tyg po terminie a testy ujemne a beta wskazywała ciążę.
Musiałaby ci sie mocno owulacja przesunąć, a skąd wiesz,że była?
 
22 dni od stosunku , a po terminie miesiaczki minęło około 10 dni , wiem że nie każdemu się wierzy co pisze w internecie ale dużo babek mówiło że 2 tyg po terminie a testy ujemne a beta wskazywała ciążę.
W Tym terminie miałabyś już betę w tysiącach, więc każdy test by to wykazał.
Czyli nie jesteś w ciąży.

Tak tak, ja wiem, jakie babki tak mówiły.
Wszystkie Twoje alter ego forumowe 🤦‍♀️
 
Chyba najtańszy z apteki będzie najbardziej odpowiedni.
Właśnie już się naczytałam że pink oszukuje fanelle czy jak to się nazywa z rossmana podobno często pokazuje szara kreske a cleanblue ten elektryczny dość sporo kosztuje nawet drożej od bety bo chyba 50 zł a beta 35
 
Właśnie już się naczytałam że pink oszukuje fanelle czy jak to się nazywa z rossmana podobno często pokazuje szara kreske a cleanblue ten elektryczny dość sporo kosztuje nawet drożej od bety bo chyba 50 zł a beta 35
Ale ja nie mówię o takich testach, tylko najzwyklejszy z apteki.
 
reklama
Do góry