reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

anioleczek najlepiej jak w sklepie dobrze sobie ten wozek jeszcze 'wymacasz' ;-) i sprobujesz czy da sie sciagnac te obszycia bo z tego co widzialam na filmie to jednak w twoim wozku zastosowali juz duzo wiecej nowoczesnych technologii niz w moim staruszku :tak:
 
reklama
Jak wszystkie się chwalą to ja też. Dzisiaj odebraliśmy naszą brykę.

TOLEDO 3w1 CONECO SKLEP LODZ mulan_pl (2632520020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dokładnie taki kolor jak na głównym zdjęciu.
Kupowaliśmy używany, bo na taki się od początku nastawialiśmy. No i cena też była niczego sobie :zawstydzona/y:
\

Bratowa ma identyczny nawet kolorek ten sam... kupili nowy 2 w 1 za 650 zł z foliami,torbą, zawieszką Conneco,śpiworkiem...

Ogolnie fajny do czyszczenia ok. Na slońcu to zaraz bleknie, więc jak dzieć śpi to w cieniu niestety a tak to 4 miesiącach poszła z tyłu ta sprężynka jedna,pod hamulcem ale nie reklamowali bo nie chcieli być bez wózka kilka tyg a po kolejnych kilku miesiącach ułamała się rura z tyłu ta czarna przy koszu nad hamulcem i tak pomykali z 2 miesiące wózek sprawny tylko na wybojach stukała rura a potem kupili parasolkę, więc albo tak trafili albo jakiś felerny...
 
Ania my wózek odkupiliśmy od kuzynki męża, która urodziła dwa lata temu w listopadzie. Kolor w ogóle nie wyblaknął, wszystkie rury się trzymają itp. Co w sumie nie znaczy, że my nie będziemy mieć z nim jakichś problemów :-) Jedyny minus to taki, że buda przy gondoli strasznie głośno się składa i rozkłada. Wydaje mi się, że mnie by obudziło a co dopiero maluszka. No nic... nie ma co gdybać. Przekonamy się w praktyce, ale dziękuję za info!
 
my jutro będziemy we wroclawiu i mamy zamiar wózki pooglądać, już dzisiaj obdzwoniłam sklepy żeby się dowiedzieć gdzie znajdziemy modele które nas interesują;)
 
Bella wózeczek twój mnie sie strasznie podoba, ale to pewnie dlatego, że bede mieć bardzo podobny- tylko inny model gondolki:)

annie oczywiście ze sprawdzę wszystko w sklepie co i jak. Nie kupiłabym wózka w ciemno:)

poli my też chcemy wózek zamówić tak początkiem roku, żeby po 10 lutym go odebrać. wcześniej to nie potrzeba wg mnie:) No chyba ze kros kupuje okazyjnie albo używany to moze czasem wyjść dożo wcześniej:)
 
Kasia fajny ten Vibe ! bardzo ladny :)

Jak ktoras planuje zakup wozka JEDO to w wersji 2w1 w SMYKU kosztuje 1190zl, jest promocja na te wozki teraz :)
 
reklama
Do góry